Jaunas riepas sniedz lieliskas kvalitātes īpašības – tyrecho.lv

jaunas-riepas

Lietotas vai jaunas riepas – kā izdarīt pareizo izvēli?

Vēlies iegādāties automašīnas riepas? Kad gribi uzzināt, kā iegādāties piemērotākās riepas, iepazīsties ar šajā rakstā ietverto informāciju – uzzināsi daudz noderīgas informācijas!

Jaunas riepas sniedz lieliskas kvalitātes īpašības

Jaunas riepas sniedz dažādus plusus. Jāsaprot – kvalitatīvas un jaunas riepas kalpos ilgāk, un jaunas riepas palīdz pārvietoties drošāk un ērtāk, jo tām ir pilnīgi svaigs protektors. Lai arī sāktnēji jaunas riepas mēdz izmaksāt nedaudz lielāku naudas summu, tas noteikti ir labs ieguldījums nākotnē, kas agrāk vai vēlāk atmaksāsies.

Automašīna un auto riepas – nesaraujami jēdzieni

Nopērkamas gan jaunas, gan lietotas auto riepas. Pērkot auto riepas, kas ir lietotas, obligāti jāpārbauda to protektora nodilums, turklāt uzmanība jāpievērš vizuāliem defektiem – tie parasti nozīmē, ka auto riepas ir bojātas. Auto riepas ir nozīmīga automašīnas daļa, tāpēc to kvalitāte ir ļoti nozīmīga.

Tiek meklētas jaunas riepas? Riepu kalkulātors palīdzēs

Riepu kalkulātors būtiski atvieglo riepu izvēli – attiecīgajā rīkā jāievada dažus riepu vai automašīnas parametrus, un pēc tam nekavējoties saņemsi informāciju par Tavai automašīnai vajadzīgajām riepām. Riepu kalkulātors šobrīd palicis par tiešām iecienītu rīku, jo tas palīdz izvairīties no pārmaksāšanas. Esi ieinteresēts? Tad Tev nepieciešams zināt – riepu kalkulātors pieejams dažādās mājaslapās.

Ziemas riepas ir lieliski piemērotas, lai izmantotu aukstā laikā

Ziemas riepas Latvijas teritorijā obligāti jāizmanto ziemas mēnešos (1. decembris – 1. marts), kā arī protektoram jābūt vismaz 4 mm dziļam. Ziemas riepas nomainīt savukārt ieteicams, ja termometra stabiņš rāda septiņus grādus pēc Celsija. Savukārt, kad gribi iegādāties vissezonas riepas, atceries, ka tās nodilst straujāk.

Ziemas riepas ar radzēm nodrošina lielāku drošības pakāpi

Ja ziemā Tev nepieciešams pārvietoties pa ceļiem, kas ir ļoti slideni, lieto ziemas riepas ar radzēm – tajās esošās radzes dāvā papildus drošību, bet jāatceras, ka ziemas riepas ar radzēm “uzvedas” skaļāk. Ziemas riepas ar radzēm Latvijā atļauts lietot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Izmanto iespēju, ja pieejama vasaras riepu izpardošana!

Vasaras riepu izpardošana – tā ir laba iespēja būtiski ietaupīt. Lielākoties vasaras riepu izpardošana norisinās pirms vai pēc vasaras sezonas, un, neraugoties uz to, ka šajā laikā vasaras riepas bieži vien jau nomainītas uz ziemas riepām, nevar aizmirst, ka attiecīgais pirkums ļauj ietaupīt ilgtermiņā – tas arī ir iemesls, kādēļ vasaras riepu izpardošana tiek piedāvāta.

Riepas daudz vienkāršāk pirkt internetā – izmēģini to pats!