Kā notiek ieķīlāto mantu atgūšana

6Ieķīlātās mantas ir iespējams izpirkt pa vienai, kopā ar atmaksājamo aizņēmuma daļu samaksājot procentus, kas tiks aprēķināti no aizdevuma izsniegšanas dienas līdz tā daļējās atmaksāšanas dienai.

Kompānijas saviem klientiem piedāvā izdevīgus aizdevumu noteikumus, zemas procentu likmes, ātru un profesionālu apkalpošanu. Svarīgi minēt, ka Latvijas lombardi ir ieguvusi klientu uzticību, jo ik mēnesi vairāk kā 10 000 klientu izmanto kompāniju kreditēšanas pakalpojumus un finanšu risinājumus.

Jāuzsver, ka neizpirkto ķīlu tirdzniecība ir ļoti populāra iedzīvotāju vidū. Latvijas lombardi pārdod dažāda veida preces par zemām cenām, juveliera atjaunotus juvelierizstrādājumus, kā arī dārgmetālu lūžņus.

Kā notiek kredīta saņemšana lombardā

Piesakoties kredītam, klientiem ir nepieciešams ieķīlāt nodrošinājumu, lai saņemtu kredītu palīdzību no Latvijas lombardiem. Pateicoties tam, aizņēmēji, kam nepieder dažādas mantas, var viegli piekļūt šiem kredītiem, piesakoties tiem lombardā vai lombarda vietnē internetā. Tādējādi, aizņēmēji var izmantot visas šo kredītu priekšrocības un īsā laikā saņemt nepieciešamo finanšu atbalstu. Lombardi neuzdos liekus jautājumus par kredītvēsturēm, ienākumu lielumiem un tamlīdzīgām lietām, jo lombards saņems garantiju – ķīlu, ko nepieciešamības gadījumā pārdos, lai atgūtu aizdoto naudu.

Ar lombardu palīdzību ir iespējams iegūt skaidras naudas līdzekļus, kuru lielums ir atkarīgs no ieķīlātās mantas vai mantu vērtības. Jāsaprot, ka lombards neaizdos visu summu/pilno tirgus vērtību pret ieķīlāto mantu, bet nmazāku summu. Kredīta neatmaksāšanas gadījumā – lombardam šī manta būs jāpārdod un pēc iespējas ātrāk, lai varētu turpināt savu biznesu veiksmīgi un bez zaudējumiem.

Sīkāk par lombardu piedāvājumiem ir iespējams uzzināt – Lombardu mājas lapās.