Kādiem gadījumiem ir piemēroti ātrie kredīti?

ātrie kredītiLai arī ātrie kredīti ir ļoti ātri un vienkārši noformējami aizdevumi, tie uzliek tikpat nopietnas saistības kā jebkurš cits kredīts. Šie aizdevumi nav piemēroti jebkurai dzīves situācijai. Tiem ir salīdzinoši neliels apmērs un īss atmaksas termiņš, tāpēc tos ieteicams izmantot tikai īstermiņa finanšu grūtību risināšanai.

Ātrie kredīti ir visātrāk un vienkāršāk noformējamie aizdevumi, kas ir paredzēti dažādu patēriņa izdevumu segšanai. Tie ir lielisks risinājums gadījumos, kad:

  • Nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk;
  • Nepieciešams salīdzinoši neliels aizdevums;
  • Aizdevums vajadzīgs uz īsu laiku.

Ja nauda ir nepieciešama pēc iespējas īsākā laikā, ātrie kredīti būs piemērots risinājums, jo tos klienta bankas kontā ieskaita dažu minūšu līdz pāris stundu laikā. Piemēram, ar SMScredit.lv nauda ir pieejama tikai 15 minūtēs vai ātrāk. Būtiski, ka aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums un visas nepieciešamās darbības kredīta noformēšanai ir iespējams veikt, pat neizejot no mājām.

Ātrie kredīti ir piemēroti tikai gadījumos, kad nepieciešams segt salīdzinoši nelielus izdevumus, jo maksimālā pieejamā aizdevuma summa reti pārsniedz dažus simtus latu. Ja Jums ir nepieciešams lielāks aizdevums, izvērtējiet mērķi, kam nauda nepieciešama, un izvēlieties tam atbilstošu aizdevumu, piemēram, patēriņa, studiju vai citu kredītu.

Neaizņemieties pie ātrajiem aizdevējiem, ja neesat pārliecināts, ka varēsiet naudu atmaksāt uzreiz. Parasti ātrie kredīti ir jāatmaksā viena mēneša laikā un līdz termiņa beigām ir jāatmaksā visa aizdevuma summa. Tiesa, ir arī dažas ātro aizdevumu kompānijas, kas piedāvā iespēju atmaksāt kredītu pa daļām ilgākā laikā. Tāpat ir iespējams arī nedaudz atlikt kredīta atmaksu – tas gan ir maksas pakalpojums.

SMScredit.lv atgādina, ka ātrie kredīti ir piemēroti tikai personām ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem to atmaksai. Nav ieteicams aizņemties pie viena aizdevēja, lai segtu kredītsaistības kādā citā kompānijā, īpaši, ja tas notiek regulāri. Pirms noformējiet aizdevumu, rūpīgi izlasiet tā noteikumus, kā arī izvērtējiet savu spēju kredītu atmaksāt noteiktajos termiņos.

Leave a Comment.