Kādu paklāju pirkt savam dzīvoklim?

paklajiHansapost ir viens no zināmākajiem online interneta veikaliem ar plašu preču klāstu visai mājai. Viena no populārākajām preču grupām – “Mēbeles”. Uz vietas var pasūtīt mīkstās mēbeles, virtuves un dārza mēbeles, kā arī citas lietas, apmaksājot pirkumu uzreiz, izvēloties pēcapmaksu vai arī iegādājoties mēbeles uz nomaksu. Plašajā mēbeļu klāstā ir preces no vairākiem ražotājiem, ar atšķirīgu stilu un izmēriem lielākai izvēles iespējai.  


Hansapost e-veikalā pieejamas arī vairāku izmēru, krāsu un stilu gultas un matrači. Apmeklējot hansapost.lv iespējams pārlūkot, salīdzināt un pasūtīt tieši jūsu gaumes izjūtai un guļamistabai atbilstošāko gultas modeli. Savām vēlmēm un finansiālajām iespējām atbilstošu gultu var iegādāties katrs – vai nu tā būtu gulta ar visām guļamistabas komplekta mēbelēm, vienkārša gulta vai divstāvu gulta. Savukārt, kad esat atraduši pareizo gultu turpat iespējams nopirkt arī augstas kvalitātes porolona vai atsperu matračus un virsmatračus. Kā speciāla preču grupa interneta veikalā ir izdalīta ”Sleepwell” matrači. „Sleepwell” augstas kvalitātes matrači būs perfekts papildinājums katrai gultai, jo stingrais matracis ne tikai maksimāli balstīs ķermeni, bet arī pielāgosies tam, nodrošinot anatomiski pareizu un nesaspringtu ķermeņa stāvokli visu nakti.  Plaša paklāju izvēle interneta veikalā hansapost.lv ir pieejama jau tagad.
Gluži kā gultas, arī dīvāni ir svarīga mēbele jebkurā mājā, kurā varētu atlaisties skatoties TV vai arī aicināt apsēsties viesus. Īstās un mākslīgās ādas dīvāni, klasiskie auduma dīvāni, lieli stūra dīvāni vai daudzfunkcionālas, izvelkamas dīvāngultas – izvēlieties tādu modeli, kas iederēsies jūsu dzīvojamās telpas interjerā. Vairums no piedāvātajiem dīvāniem nopērkami tikai pie Hansapost, tādēļ tā ir iespēja iegādāties mīkstās mēbeles un iekārtot mājokli oriģināli, atšķirīgi no citiem. 
Ikviens, kurš ir ieinteresēts interneta veikala Hansapost īpašajos piedāvājumos, var pieteikties jaunumu vēstulei un saņemt visus aktuālos piedāvājumus savā e-pastā. Pieteikties jaunumiem, kā arī apskatīt visu pieejamo mēbeļu piedāvājumu un noformēt sūtījumu iespējams Hansapost interneta veikalā hansapost.lv 24 stundas diennaktī.