Klasiskie sieviešu apavi jeb gumijnieki ir tas, ko meklējat – http://www.somijasapavi.lv/lv

apavi

VECĀKU UN BĒRNU APAVI

No vienas puses ir skaisti, ka Latvijā var novērot 4 dažādus gadalaikus. No otras tas nozīmē, ka ikvienam mājās nepieciešami ievērojami vairāk apavi nekā dienvidu valstīs. Ja Portugālē apavi nozīmē tā saucamos Crocs un laiku pa laikam kedas vai kurpes, tad Baltijas valstīs ar tiem neiztikt, jo katru gadu pienāk arī barga ziema. Latvijā visbiežāk cilvēkiem ir vismaz četru veidu apavi. Par laimi tos visus var iegādāties veikalā un apavi vienmēr ir pieejams produkts. Parasti veikalā ir atrodami:
Mazāki bērnu apavi;
Eleganti sieviešu apavi;
Pārliecinoši vīriešu apavi;
Ilgtspējīgi gumijas zābaki sievietēm;
Kā arī daudzi citi ielas vai mājokļa apavi
Tātad, daudzveidīgi apavi atšķirīgām vajadzībām un nodarbēm. Turklāt katri apavi savā veidā atšķiras. Precīzāk par tiem, un kur šie apavi ir pasūtāmi, lasi zemāk!

TAS NAV APAVU VEIKALS, KUR NAV SIEVIEŠU APAVI!

Jūsu mājoklī noteikti jau šobrīd ir ne vieni vien sieviešu apavi, pareizi? Ja tā, tad tikai apsveicami, jo skaisti un ērti sieviešu apavi ir viens no atslēgas aksesuāriem, kas padara ikvienu dāmu vai meiteni par kripatiņu laimīgākas. Bet vai Jums ir visi nepieciešamie sieviešu apavi?. Iespējams, Jums interesē arī sieviešu apavi lietainām sezonām? Tādā gadījumā elastīgie un klasiskie sieviešu apavi jeb gumijnieki ir tas, ko meklējat – http://www.somijasapavi.lv/lv

GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM TEICAMI SAGLABĀS SAUSAS KĀJAS

Dodoties uz mežu ogot, uz pagalmu skraidīt pa peļķēm vai vienkārši nokļūstot darbā rudenīgā dienā, gumijas zābaki sievietēm ir labākais tā brīža sabiedrotais! Elementāri tīrīt, vienkārši uzvilkt, ērti staigāt – gumijas zābaki sievietēm ir kompakts un elegants risinājums, pateicoties to apdrukas iespējām!

BĒRNU APAVI MAZAJIEM ĢIMENES PĀRSTĀVJIEM

Rieker, Inblu, Scandi un Sata bērnu apavi ir prātīga izvēle, lai mazās, jutīgās bērnu kājiņas būtu siltas un sausas. Visu šo zīmolu bērnu apavi ir ražoti, lai bērns tajos staigātu, kamēr viens viņam tie derēs. Jūsu dēlam vai meitai ir būtiski katru dienu skraidīt, tāpēc izturīgi bērnu apavi ir prioritāte Jūsu mazo ģimenes locekļu dzīvespriekam! Turklāt, bērnu apavi visbiežāk ir pieejami dažādās spilgtās krāsās, kas noteikti patiks visiem mazajiem.

VĪRIEŠU APAVI TEJU TIK PAT LIELĀ PIEDĀVĀJUMĀ, KĀ SIEVIEŠU APAVII

Līdzīgi kā sievietēm un bērniem arī vīriešu apavi visbiežāk ir iedalīti sekojošās grupās:
Ielas vīriešu apavi, piemēram, zābaki un puszābaki;
Izejamie vīriešu apavi;
Brīvā laika vīriešu apavi, piemēram, sandales;
Čības un iešļūcenes.
Atliek tikai piemeklēt sev un citiem ģimenes locekļiem piemērotākos apavus, vai ne?

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” DARBS!

Augstākās klases serviss, fantastiskas cenas un piegādes noteikumi, izcils meistars, pie kā arī Jūsu lietotie apavi atgūs mirdzumu – tas viss “Somijas apavi” veikalā!!

Lai jauni apavi no uzticama tirgotāja jau drīzumā būtu Jūsu mājās, zvaniet uz +371 67284511, vai ierodieties uz veikalu Rīgā, Kr. Barona ielā 36! Visi apavi ir apskatāmi arī uzņēmuma mājaslapā www.somijasapavi.lv!