Ko darīt, ja saņemts ātrais kredīts internetā, bet nav iespējams to atmaksāt?

ātrais kredīts internetāJa pirms laika esi saņēmis ātro kredītu internetā, bet tagad radušās problēmas to atmaksāt, vislabākais risinājums ir vērsties Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijā.

Šī asociācija ir izstrādājusi kārtību, kādā kredītņēmējam ir iespējams pakāpeniski atmaksāt parādu. Aplūkojot katras personas individuālās iespējas kredītu atmaksāt, asociācijas biedri piedāvā vienoties par pakāpenisku parāda atmaksu.

Šajā gadījumā personai ir:

  • jāieiet asociācijas mājas lapā;
  • jāaizpilda tajā pieejamā pieteikuma forma;
  • kopā ar pieteikumu jāiesniedz pases kopija, izziņa no VSAA par veiktajām sociālajām iemaksām un bankas konta izdruka par pēdējiem sešiem mēnešiem.

Kad augstāk minētais tiks iesniegts, tad desmit darba dienu laikā pieteikums tiks izskatīts un asociācijas biedri informēs pieteicēju par iespējamo vienošanos.

Ja ātrais kredīts internetā saņemts nesen un ir skaidri zināms, ka to tuvākajā laikā būs iespējams atmaksāt, vien nepieciešams mazliet vairāk laika, tad piemērotākais risinājums ir atmaksas termiņa pagarināšana.

Piemēram, Smscredit.lv ātrā kredīta internetā atmaksas termiņu iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Pagarināšanas maksa:

  • 7 dienas : 10.00 Ls;
  • 14 dienas: 15.00 Ls;
  • 30 dienas:  25.00 Ls.

Ātrais kredīts internetā ir tādas pašas kredītsaistības kā saņemot aizdevumu jebkura bankā. Pirms aizņemties vēlams pārdomāt, vai nauda patiešām ir nepieciešama un vai to būs iespējams laikus atdot.

Īstermiņa kredīts ir paredzēts situācijām, kad steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem izdevumiem, piemēram, veselības aprūpe vai arī tādiem pirkumiem, kas ir izdevīgi konkrētajā brīdī, piemēram, dažādas akcijas. Ātrais kredīts internetā nav paredzēts papildu ikdienas tēriņiem vai citu parādsaistību segšanai.

Vairāk informāciju par īstermiņu kredītiem var iegūt www.nebankukrediti.lv  vai zvanot pa tālruni 67398277.

Leave a Comment.