Ko pasniegt svētkos? Vasarā lieliska izvēle būs brauciens ar jahtu!  

brauciens ar jahtuNeskaitāmas idejas tavai izvēlei . Standarta dāvanu vietā dod priekšroku emociju veicinošām pārsteigumiem. Internetā varēsi atrast dažnedažādas interesantas un aizraujošas dāvanas svinībās dažāda rakstura un dzīvesstila cilvēkiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un cilvēki, ar kuriem ļoti labi pavadīts laiks. Ģimeni tuvinošs un diezgan interesants pasākums ir ceļojumi, kas būs noderīgs vecāku atvaļinājuma laikā. Amizants dāvanas risinājums ir ekstremāls skeletona izbrauciens, šķēršļu trase piedzīvojumu parkā , kā arī vēl neskaitāmas krāšņu emociju veicinošanas laika pavadīšanas iespējas.

Mīļotajam cilvēkam

Nekas nevar būt nozīmīgāks par atpūtu, ko pavadi kopā ar tuvajiem cilvēkiem. Tādēļ kopīga relaksācija vienā no SPA vai atpūtas kompleksiem, vai brauciens ar jahtu palīdzēs nolikt malā ikdienu un nodoties kopā būšanai. Aizraujošas apmācības šķitīs piemēroti praktiskiem un visā jaunā izzināšanas cilvēkiem. Gan Valentīndienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai tikai tāpat, izrādot mīlestību un interesi.

Svētki nāk ar dāvanām!

Ja meklē interesantas un amizantas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Atpūta brīvdienās, tematiskas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras zīmējums būs oriģināla dāvana jauniešiem un draudzenei. Saviļņojošo dāvanu uzskaitījums ir plašāks, tādēļ nekavē laiku un izdari apsvērtu pirkumu. Negaidīts pārsteigums un tā līksmības saucieni ir patīkamākais no visiem brīžiem – jo aizraujošākas un īpašākas dāvanas, jo spilgtāka svētku sajūta.

PRAKTISKAS DĀVANU KARTES

Dāvanu kartes ir piemērots variants tam, kas nespēj izšķirties par dāvanas izvēli. Lai gan liekas, ka tā ir pliekana un bezpersoniska dāvana, tā gaviļniekam sniedz iespēju pašam nopirkt sev vēlamo. Dāvanā dāvanu karte ir vienreizējs veids kā saviļņot skolu absolventus, bērnus, kā arī citus ģimenes locekļus. Nopirktās dāvanas pasniegšana  būtiska, tāpēc vajag izdomāt kādu radošu un interesantu dāvanu kartes pasniegšanas noformējumu.

Sievai, gādīgam vīram, laipnajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem draugiem  – iegādājies praktisku dāvanu!