Komercijas grāmatvedības uzraudzība – Consilium.lv

grāmatvedības pakalpojumi consilium.lvUzņēmuma attīstībā viena no būtiskākajām nodaļām ir grāmatvedība, kura atspoguļo naudas plūsmas atskaites, gada pārskatus, kompāijas darbības sarakstu noformēšanu un citus attiecīgi Latvijas Republikas noteiktajiem likumiem.

Lai firma varētu orientēties uz mērķu īstenošanu, izmanto grāmatvedības pakalpojumus, kas gādās par finanšu pārvaldību un grāmatvedības uzskaiti.

Juridiskos konsultācijas samērā bieži nākas izmantot uzņēmumiem un klientiem, kas sastapušies ar uzņēmuma pārvaldību un kurām situācijas nokārtošanā noder kompetentu cilvēku atbalsts. Komercijā samērā bieži nākas sastapties ar dažnedažādām tiesiskām situācijām, kam vajadzīgs efektīgs risinājums. Daudzpusīgi juridiskie un grāmatvedības risinājumi privātpersonām un uzņēmējdarbības jomā.

Nodrošināta individuālā nostāja un kvalitatīva servisa izpildīšana, kā arī efektīvs atrisinājums tiesiska rakstura problēmu atrisināšanā.

JURIDISKIE PAKALPOJUMI

1. Pārstāvība tiesu instancēs

Tiesisko pakalpojumu pamatā ir privātpersonu un firmu interešu aizstāvība ar dažādām organizācijām, fiziskajām personām, kā arī citiem. Pieredzējuši speciālisti izveidos nepieciešamo dokumentāciju drošai pārstāvniecībai civillietās, administratīvajās tiesās u.tml.

2. Komercdarbības atbalsts

Tiesisko pakalpojumu sniedzēji ir praktizējušies vairāku ar komerciju nozīmīgu dokumentu formalitāšu nokārtošanā. Tāpat arī dažādiem grozījumiem kompānijas dibināšanas dokumentācijā: izmaiņas pamatkapitātā, uzņēmuma dalībnieku un valdes locekļu maiņa u.c.

3. Dokumentācija un līgumi

Kvalitatīvi un efektīgi risinājumi tādu līgumu kā nomas, laulību, aizdevuma, klientu u.c. līgumu un firmas dokumentācijas sagatavošanā. Efektīva dokumentu noformēšana novērš nākotnē iespējamās neskaidrības, kas saistītas ar neprecīzu to noformēšanu.

Ienāc Consilium.lv mājas lapā un apskaties Tev interesējošos biznesa pakalpojumus!

Leave a Comment.