KVALITATĪVIE LTPC TĀLMĀCĪBAS KURSI

tālmācības kursiTAD, JA VĒLATIES IEGŪT NODERĪGAS ZINĪBAS – LTPC TĀLMĀCĪBAS KURSI IR DOMĀTI TIEŠI JUMS

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs (LTPC) ir apmācību iestāde, kurš ļauj attālināti mācīties dažādas mūsdienās noderīgus amatus. Te būs pieejami gan programmēšanas kursi un multimediju dizaina kursi tiem cilvēkiem, kuriem tīk strādāt ar datoru, gan auklīšu kursi tiem, kas labi strādā ar maziem bērniem. It visi LTPC tālmācības kursi ir akreditēti un pēc programmu pabeigšanas Jūs saņemsiet beigšanu apliecinošu sertifikātu.

PROGRAMMĒŠANAS KURSI DATORU ENTUZIASTIEM

Absolūti visas LTCP tālmācību kursi, t.sk. programmēšanas kursi, ir pieejami ikvienam, kurš ir sekmīgi absolvējis profesionālo vai vispārējo vidusskolu. Programmēšanas kursi ilgst gadu un vainagojas ar eksāmenu kvalifikācijas noteikšanai. Jums šķitīs interesanti programmēšanas kursi, ja ar datoriem esat labi pazīstams un vēlaties savas prasmes attīstīt profesionāli. LTCP programmēšanas kursi sagatvos Jūs reālajai darba dzīvei gada periodā.

MĀKSLINIECISKIEM STUDENTIEM PATIKS MULTIMEDIJU DIZAINA KURSI

Gluži tāpat no mājām pieejami arī multimediju dizaina kursi, kurus absolvējot, Jūs būsit kļuvis par multimediju dizaina speciālistu. Latvijas Tālmācības profesionālais centrs piedāvā kļūt par profesionālu dizaineri, kas spēs nodrošināt profesionālus pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem. Multimediju dizaina kursi būs pieejami par salīdzinoši zemām izmaksām – kursi maksās vien simt piecus eiro mēnesī, turklāt mācību process ir ļoti elastīgs.

AUKLĪŠU KURSI BŪS IZEJAMI ĪPAŠI ĒRTI

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs arī sagatavo sertificētas bērnu aukles. LTPC auklīšu kursi norisinās divpadsmit mēnešus un par katru mēnesi jāmaksā septiņdemit pieci EUR. Auklīšu kursi ļauj gatavot attālinātos studētājus darbam, sniedzot ne tikai teorijas apmācību, bet tāpat arī attīstot profesionālās iemaņas. Auklīšu kursi pašlaik ir īpaši pieprasīti, tāpēc, ka daudz vecāku vēlas atrast patiešām kvalificētus bērnu auklētājus.

KVALITATĪVIE LTPC TĀLMĀCĪBAS KURSI

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs ir piedomājis, lai LTPC tālmācības kursi būtu pieejami tiem, kuri katru dienu ir īpaši aizņemti darbā vai arī ar mājas darbiem un nav spējīgi pabūt lekcijās ikdienā. Īpaši izveidotas mācību programmas nodrošinās to, ka gan programmēšanas kursi, gan auklīšu kursi ir apgūstami elektroniskajā vidē ar salīdzinoši mazu klātienes lekciju daļu. Papildus par konkrētiem kursiem un iestāšanās iespējām lasiet tiešsaistes vietnē www.ltpc.lv. Turpat atradīsiet arī pieteikuma formu.