Ļaujies relaksējošam Baltvilla SPA piedāvājumam!

spa piedāvājumiNav nozīmes — meklēts tiek numuriņš viesnīcā, veldzējoša atpūta vai telpa, kur novadīt konferenci, „Baltvilla” to varēs sniegt. Kā arī – līdztekus augstai kvalitātei tiek piedāvāta pievilcīga cena.

JŪSU LABSAJŪTAI — SPA PIEDĀVĀJUMI

Iepriekš pieminētās iespējas ir vien daļa no „Baltvillas” sniegtajiem pakalpojumiem — te pieejami arī spa piedāvājumi. Kad vēlaties izjust baudpilnu atslodzi, spa piedāvājumi ir pareizā sadaļa, kur ielūkoties. Lai vairotu dažādību, „Baltvillā” piejami vairāku veidu spa piedāvājumi, tajā skaitā spa konkrētām ķermeņa zonām, īpaši kungiem izstrādāts spa, kā arī vairāku veidu rituāli īpašām izjūtām. Turklāt, lai spa piedāvājumi būtu izbaudīti pilnībā, pēc tiem varēsiet nobaudīt atveldzēties un nobaudīt maltīti restorānā vai, nomājot numuriņu, turpināt baudīt mierpilnu atpūtu mājīgajās viesnīcas telpās.

Uzzini vairāk-https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

DAŽĀDU VARIANTU KONFERENČU TELPAS PIEEJAMAS BALTVILLA.LV

Konferenču norisei nepieciešamas atbilstošas konferenču telpas. Tādu iespēju piedāvā arī „Baltvilla” – šeit pieejamas konferenču telpas, kas spēj uzņemt 25, 30 un 100 cilvēkus. Līdz ar to piemērotas konferenču telpas te iespējams nomāt arī priekš lielas konferences. Jāpiebilst arī, ka šīs konferences zāles ir pielāgojamas konkrētajam pasākuma veidam, nodrošinot ar nepieciešamo tehniku, mēbelēm un izkārtojumu. Savukārt, pateicoties tam, ka konferenču telpas izvietotas celtnes pirmajā stāvā, tās ērti pieejamas arī personām, kurām ir kustību traucējumi.

KONFERENCES VAR PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR ATBILSTOŠU SERVISU

Taču konferences nevar norisināties bez attiecīga aprīkojuma. Par to, kas nepieciešams, lai konferences gaitā nekā netrūktu, parūpēsies „Baltvillas” darbinieki. Viesnīcā, ņemot vērā Jūsu vēlmes, konferences zāles tiek nodrošinātas ar ierīcēm skaņas un attēla nodrošināšanai, projektoru, ekrānu, tāfeli ar nepieciešamajiem rakstāmpiederumiem, gaisa ventilēšanas sistēmu utt. Turklāt konferences pārtraukumos vai arī pirms un pēc tās sākuma var pasūtīt atbilstošas uzkodas vai ēdienreizes. Bet, lai konferences dalībniekiem būtu ērtāk, iespējams nakšņot viesnīcā.

KONFERENČU NORISEI JĀĪRĒ KONFERENČU ZĀLES

Nav noliedzams, ka konferenču zāles ir nozīmīgākā konferenču sastāvdaļa. „Baltvilla” konferenču zāles sevī ietver dažādas priekšrocības – šajās telpās ir dabiskais apgaismojums, pateicoties lielajiem logiem ar skatu uz priežu audzi; konferenču zāles aprīkotas ar visu vajadzīgo aprīkojumu; apmeklētāju ērtībai automašīnu iespējams novietot bezmaksas atomašīnu stāvvietā. Kā arī – konferenču zāles,pateicoties to mūsdienīgajam un gaumīgajam dizainam, ļauj pilnvērīgi koncentrēties pildāmajiem uzdevumiem. Bet starplaikus iespējams izmantot lietderīgi, baudot garšīgas pusdienas vai nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm.

Tātad – ja Jums vajadzīga konferences telpa vai arī vēlaties ļauties atspirdzinošai spa procedūrai, atcerieties, ka „Baltvilla” to varēs piedāvāt. Apmeklējiet mājaslapu www.baltvilla.lv un iepazīstieties ar šīm iespējām jau tūlīt!