Lētas un labas riepas- Pirelli Key Point

riep3Vēlies parūpēties par savu spēkratu, cik labi vien iespējams? Labākā izvēle būs riepu serviss Pirelli Key Point. Šis riepu serviss būs piemērots gan tad, ja nepieciešama riepu maiņa, gan arī tad, ja vajadzīgi akumulatori, eļļas, autoķīmija vai tūnings.

Klientu ērtībām riepu maiņa piesakāma arī mājaslapā www.pkp.lv. Tā ir izdevība ātri un ērti apskatīt, kur ir tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, un pieteikties  uz sev vēlamo laiku, kurā tiks veikta riepu maiņa. Pieteikumā arī iespējams norādīt, vai būs līdzi savas riepas, izmantosi riepas no glabāšanas, vai plāno pirkt jaunas riepas.

Lai saprastu, vai nepieciešama riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodilumam. Minimālais pieļaujamais protektora dziļums, ko nosaka Latvijas likumdošana, ir 4mm ziemas riepām un 1,6mm vasaras riepām. Tomēr speciālisti rekomendē pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, ir jāveic riepu maiņa.

NEPIECIEŠAMAS JAUNAS RIEPAS? PIRELLI KEY POINT BŪS PAREIZAIS RISINĀJUMS

Ja gribi iegādāties jaunas riepas, turpat servisa mājaslapā iespējams iepazīties ar visu plašo piedāvājumu. Sev interesējošās riepas ērti sameklēt pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, izmēra, automašīnas, riepu tipa vai zīmola. Regulāri pieejamas arī akcijas, kas ļauj izvēlētās riepas nopirkt par vēl draudzīgākām cenām. Izvēloties riepas, uzmanību ieteicams pievērst arī ekspertu viedokļiem, riepu testiem un citai informācijai – tas palīdzēs izdarīt piemērotāko izvēli.

Tiešsaistē iegādājami arī auto akumulatori. Pēc ievadītajiem datiem meklētājā tiks atlasīti piemērotākie akumulatori. Klientu ērtībām pieejams arī apraksts, kas ļauj saprast, kādi ir konkrētie akumulatori. Būtiski, ka visi auto akumulatori ir ar garantiju, tātad – tos pirkt ir droši!

Piedāvājumā dažādi auto akumulatori plašā klāstā. Visi akumulatori ir ar garantiju līdz trīs gadiem. Nepieciešamības gadījumā akumulatori var tikt uzlādēti vai apmainīti. Servisā pieejami ne vien auto akumulatori, bet arī to lādētāji un starta iekārtas, kā arī starta vadi, klemmes un testeri.

PASAULES LĪMEŅA KVALITĀTE

Lieliskas riepas un auto akumulatori iegādājami Key Point servisā! Atrodi sev tuvāko un dodies turp, lai rūpētos par savu spēkratu kvalitatīvi un droši!

Pirelli Key Point ir starptautisks projekts, kas apvieno vairāk nekā 700 riepu autocentru visā Eiropā. Baltijas valstīs šo tīklu pārstāv SIA Latakko . Savu darbību Latvijā tīkls uzsāka 2001. gadā, savukārt Igaunijas un Lietuvas tirgi pievienojās attiecīgi 2012. un 2013. gadā. Šobrīd Baltijas valstīs strādā jau 61 Key Point riepu centrs.