Lētas vasaras riepas dažādām automašīnām

auto riepasJautājums “Kur var iegādāties lētas riepas?” ir ticis uzdots vienmēr. Bet, kopš Latvijas teritorijā darbojas vairāki Pirelli Key Point riepu centri, atbilde uz attiecīgo jautājumu ir vienkārši atrodama. Te tiek piedāvātas lētas riepas ar ļoti labu veiktspēju gan vienkāršai braukšanai, gan autosacīkstēm. Tādēļ, ja lētas riepas ir tas, kas vajadzīgs, noteikti atcerieties par Pirelli Key Point auto centriem.

RIEPAS UN DISKI – LIETAS, KURU KVALITĀTEI JĀPIEVĒRŠ UZMANĪBA

Kvalitatīvas auto riepas un diski nodrošina, ka automašīnas vadīšana ir visnotaļ patīkamāka un arī drošāka. Bet pirms tam jānoskaidro, kādas auto riepas un diski Jūsu automašīnai ir atbilstošākie. Ja šī informācija iegūta, apmeklējiet kādu no Pirelli Key Point servisiem – te pieejamas neskaitāmu modeļu riepas un diski neskatoties uz pielietošanas mērķi – ikdienai, sportam, darba gaitām vai kam citam.

VASARAS RIEPAS UN TO ĪPAŠĪBAS

Vasaras riepas var ietekmēt ne tikai pārvietošanās ērtumu un drošību, bet arī citus parametrus. Atkarībā no protektora mainās rites pretestība, kas ietekmē degvielas patēriņu. Protektora raksts arī ietekmē to, kāds ir vasaras riepas bremzēšanas ceļa garums. Turklāt, pērkot vasaras riepas, jāņem vērā tas, pa kāda veida ceļiem pārsvarā pārvietojaties. Atbildēt uz šiem jautājumiem Jums varēs Pirelli Key Point kompetentie darbinieki.

KĀDUS PLUSUS SNIEDZ ZIEMAS RIEPAS?

Katram saprotams – ziemas riepas domāts izmantot tad, kad ceļus klāj sniega sega un ledus, savukārt gaisa temperatūra ir zema. Bet kā tiek panākts, lai nodrošinātu, ka ziemas riepas šādos apstākļos darbotos maksimāli labi? To protektora zīmējums ir izstrādāts atbilstoši visam, ko varam sagaidīt no ziemas mēnešiem, turklāt tām ir īsāks bremzēšanas ceļš. Savukārt pateicoties tam, ka ziemas riepas ir gatavotas no mīkstākas gumijas, tās daudz labāk darbojas, kad aiz loga valda zemas temperatūras.

KO DARĪT, LAI AUTO RIEPAS SAGLABĀTOS PĒC IESPĒJAS ILGĀK?

Auto riepas ilglaicību ietekmē vairāki faktori. Viens no noteicošajiem faktoriem ir Jūsu braukšanas stils – sportiska braukšana rada daudz ātrāku auto riepas nodilšanu, jo tā ātrāk uzkarst un sāk dilt. Uzmanība obligāti jāpievērš arī tam, vai auto riepas ir ar pietiekamu gaisa spiedienu tajās. Nodilumu rada arī pārāk liels automašīnas svars, kā arī problēmas ritošajā daļā.

Ja lētas riepas apvienojumā ar augstu kvalitāti ir tas, ko Jūs meklējat, Pirelli Key Point darbinieki Jums noteikti spēs palīdzēt. Iepazīstieties ar visu nepieciešamo informāciju www.pkp.lv!