LIELISKS DĀRZS KOPĀ AR BAKKER!

augļi un dārzeņiSagaidiet dārzkopības sezonu ar Bakker-Holland.lv! Bagātīgajā dārzkopības katalogā jūsu vēlmēm ievērojams rožu stādu, koku un krūmāju stādi, dārzeņu, augļu un ziedu sēklu sortiments vienuviet. Pasūtiet nepieciešamo laikus un baudiet ziedoša dārza maģiju jau tuvākajos mēnešos.

Viens no Bakker-Holland.lv dārzkopības kataloga produktiem ir iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Bakker pārdotajiem puķu sīpoliem ir 100% garantija. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai turpat dārzā, jo to pilnbriedumā dārzs ziedēs košās krāsās. Kallas, frēzijas, īrisi, dekoratīvais ingvers, kannas un neskaitāmas sīpolpuķes varēsiet atrast Bakker-Holland.lv vietnē. Lai jūsu mazdārziņš būtu ziedošs visās sezonās, ieteicams aplūkot katras ziedu šķirnes ziedēšanas periodu.

interneta veikalā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču klāstā var iegādāties dažādu veidu rozes, bez tam tās ikkatrā pagalmā un dārzā ieviesīs karalisku skatu, košas krāsas un teicamu aromāta buķeti. Izaudzētās rozes ir skaistas gan Tieši dārzā, dobēs, gan griezto ziedu veidā, tālab ziedēšanas sezonā priecēs gan ārā, gan arī iekštelpās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, bagātīgā lapojuma klājeniskās rozes un vēl citas šķirnes skaistam piemājas dārzam.

Sēklu sortimentā jūs varat izvēlēties nepieciešamās ogu, augļu un  dārzeņu sēklas. Bakker rekomendē mazdārziņā pataupīt laukumu arī vitamīniem, jo pašaudzēti lauku labumi sniegs iespēju ietaupīt naudu uz sezonai aktuālo dārzeņu un ogu iegādāšanos veikalos. Sēklu paklāji, sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu. Aplūkojiet piedāvājumu – tur plašā piedāvājumā dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā bazilika, pētersīļu un citu, sēklas.

Interneta veikals Bakker-Holland.lv ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai nākamajā sezonā dārzs zeltu un apburtu ar spilgtu krāsu gammu, veiciet pasūtījumu laikus. Mājaslapā Bakker-Holland.lv atradīsiet dažādus dārza darbu ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, viss par zālāju atjaunošanu un citas rekomendācijas. Sīpolpuķes, rozes, krūmi, dārzeņi, augu kopšanas līdzekļi, dārza instrumenti un tehnika un vēl citi. Viss dārza darbiem Bakker mājaslapā Bakker-Holland.lv!