Mājas lapas izveides pakalpojumi Latvijā

mājas lapu izveideKompānijas logo un mājaslapa – sākotnējie korporatīvās imidža indikatori. Tos var iedarbīgi lietot vairāku kompānijas plānu īstenošanai, kā arī mārketingā.
Kā viena no potenciālajām iespējām ir mobilās aplikācijas izstrāde savu klientu vajadzībām un kompānijas peļņas vai reputācijas veidošanā.
RADI UZŅĒMUMA IMIDŽU AR KVALITATĪVA LOGO PILNVEIDOŠANU
Grafiskā identitāte ir viena no svarīgākajām kompānijas sastāvdaļām, jo rada priekšstatu par uzņēmuma tēlu un korporatīvo identitāti.
Akceptē dizaina vai online aģentūru piedāvāto servisu uzņēmuma identitātes veidošanā. Eksperti izveidos uzņēmuma tēlam un nodomiem atbilstošu vizuālo identitāti.
Dizaineri realizēs pāris ideju skices un pēc attiecīgā varianta pielāgošanas radīs firmas tēlu.
FIRMAS MĀJASLAPA KĀ VIZĪTKARTE
Mērķauditorijas attiecību veidošanai lieliski noder labas kvalitātes interneta vietnes radīšana.
Mājaslapa lieliski īstenos tās darbības arī kā reklāma un uzņēmuma online vizītkarte.
Uzņēmuma mājaslapa ir lielisks kanāls tā mērķauditorijas informēšanā, ienākumu palielināšanā, kā arī reputācijas un tēla radīšanā.
Pirms noteiktā līguma noslēgšanas ar kādu no tiešsaistes risinājumu firmām, viņi izstrādās mājaslapas specifikāciju atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tai skaitā lapas dizains, nepieciešamā funkcionalitāte, izstrādes un uzturēšanas ilgums.
Kad no iestādes puses būs apstiprināta uzņēmuma mājaslapas darba plāns, uzreiz varēs parakstīt vienošanos, saskaņot mājaslapas vizuālo izskatu u.c. mājaslapas īstenošanā uzņēmuma izvirzītos noteikumus.
Uzņēmuma mārketinga nodomiem interneta vietnei var uzreiz radīt tās mobilo versiju. Citādāka iespēja ir mobilās aplikācijas izstrāde.
MĀRKETINGA MĒRĶIEM IZMANTO MOBILĀS APLIKĀCIJAS
Datu katalogs, servisa apmaksas sistēmas, rezervācijas aplikācijas, informācijas dublēšana utt. – tik daudz variantu konkrēti firmas vajadzībām.
Jāzina, ka atšķirīgu mobilo iekārtu programmatūrām ir citādākas izstrādes prasības. Atbilstoši tām lietpratēji speciālu vērību pievērš to tehniskajam un mākslinieciskā noformējuma izpildījumam.

Leave a Comment.