Meklē izdevīgu KASKO polises piedāvājumu?

Izdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur nopērkama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un nesagādātu Tev liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgam lietotājamobligāti nepieciešama Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik izmaksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums. Vairāk lasi šeit!

OCTA LIKUMS

Apdrošināšanas kārtību nosaka Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu nolūkā aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums nosaka, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais Octa līgums jeb Zaļā karte.

KASKO KALKULATORS – ĀTRS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas variants – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai gadījumā, ja auto tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde nav obligāta prasība, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta . Kasko apdrošināšana ir pieejama lielam transportlīdzekļu lokam – ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Ja aktuāla Kasko apdrošināšana, to iespējams nopirkt pie Iizi.lv. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, noderēs īpaši izveidotais iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators analizēs ievadītos datus un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja nepieciešama Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators noteikti sniegs tādu piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – piemēram, ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem nodrošina atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, kā pēc iespējas ātrāk saņemt pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja nepieciešama apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas veidi tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērti lietojams Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.