MEKLĒJIET IZDEVĪGUS ŽOGU RISINĀJUMUS TVORA.LV!

žogu stabi - tvora.lvDārza un īpašuma žogu risinājumu uzņēmums “Tvora” sniedz klientiem iespēju pasūtīt augstvērtīgus žogus un to variantus, ko adaptēt ikkatra klienta īpašuma vajadzībām. Ja tagad esat sētas meklējumos, aplūkojiet uzņēmuma “Tvora” sniegtos piedāvājumos. Tur atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus žogu variantus, kuri jūsu īpašumu aizsargās no neaicinātiem viesiem un sniegs drošumu.

Firma UAB “Tvora” piedāvā vairāku veida žogu izveidošanu un uzstādīšanu.

– Gabioni stila akmens žogi ir masīvi, un tos ir iespējams izveidot gan paneļu formā, gan kolonnu vai atbalsta sienas veidā metāliskam vai koka žogam.

– Metāla žogu veidošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē žogam lielu kalpošanas laiku. To piestiprina uz betona atbalsta plaknes, tāpēc lieliski iederētos ar akmens sētas elementi.

– Koka sēta privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēm u.c. no augstvērtīgas koksnes Thermowood. Sniedzot priekšroku šim variantam, jūs varēsiet izraudzīties dēlīšu novietojumu – vertikālā vai horizontālā plaknē.

Pļavas, ganību teritorijas iežogošanai vēlams variants PVC jeb plastmasas tipa sēta. Tā uzstādīšana ir samērā vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. Plastmasas žogs ir ar augstu pretestības spēju pret laikapstākļu negatīvo iedarbību un spēj saglabāt ļoti labu vizuālo izskatu pat 50 gadu garumā. Firmas mājaslapā Tvora.lv varēsiet iegādāties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi labi piemēroti teritorijas aizsargāšanai no meža dzīvniekiem un svešiem ciemiņiem.

Uzņēmumā “Tvora” ražo ne vien žogus, bet arī izgatavo vārtu sistēmas, kas tiek piemēroti jebkura klienta nepieciešamībai. Piedāvājumā automātiskie, bīdāmie un veramie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Uzņēmuma profesionāļi realizē arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, ražo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā sniegs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem žoga variantiem pie kompānijas Tvora.lv profesonāļiem – teritoriju žogu ražošana un ierīkošana pēc individuālajiem pasūtījumiem!

 Žogu stabu piedāvājumu skaties – http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/zogu-stabi