Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi ir vienmēr pieejami interneta mācību centrā webapmaciba.lv.

minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi

HIGIĒNAS PRASĪBAS UZŅĒMUMOS – KĀDĀ VEIDĀ UN KUR TĀS IZZINĀT BŪS VISĒRTĀK?   

Interneta mājaslapa webapmaciba.lv piedāvā parocīgi un operatīvi tiešsaistē uzzināt to, kādas būs minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā. Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi ir vienmēr pieejami interneta mācību centrā webapmaciba.lv.

HIGIĒNA – NOZĪMĪGA NE VIEN UZŅĒMUMIEM, BET ARĪ KLIENTIEM   

Higiēna ir svarīga ne tikai katram mājās, bet tāpat arī koplietošanas telpās. Ļoti nozīmīga higiēna ir tiem, kas darbā strādā ar ēdienu. Tādēļ katram kafejnīcas, restorāna un pārtikas veikala algotajam darbiniekam nepieciešams būt informētam par to, kādas ir minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā. Tādēļ lielākoties cilvēkiem uzsākot darbu šāda veida darba vietās tiek prasīts sertifikāts, kas apliecina, ka visas higiēnas prasības ir iepazītas.

KĀ PARŪPĒTIES, LAI HIGIĒNA TIEK UZTURĒTA?   

Fakts, ka higiēna tiek ievērota ir ne tik vien uzņēmuma klientu, bet arī jebkura pārtikas uzņēmēja interesēs. Jo rūpīgāk higiēna tiks ievērota, sagatavojot pārtiku, jo augstāka darba kvalitāte un labāka reputācija uzņēmumam. Līdzīgi higiēna ir nozīmīga arī pašu uzņēmuma darbinieku drošībai un labsajūtai. Lai neatbilstoša higiēna neveidotu nekādas problēmsituācijas, apskatiet webapmaciba.lv sniegto piedāvājumu]!

WEBAPMACIBA – JAUNS RISINĀJUMS UZŅĒMĒJIEM UN TO PADOTAJIEM

Interneta vietnē webapmaciba.lv būs pieejama parocīga un vienkārša webapmaciba gan tiem, kuri vēlēsies stāties darbā, kurā jāzina minimālās higiēnas prasības, gan darba devējiem, kas gribēs, lai viņu padotie iemācītos tik svarīgās higiēnas prasības. Webapmaciba dos iespēju gan mācīties, gan saņemt sertifikātu tiešsaistē – portālā webapmaciba.lv.

KURSI PORTĀLĀ WEBAPMACIBA.LV BŪS ARĪ DRAUDZĪGI KABATAI   

Webapmaciba piedāvātais pakalpojums būs ne tikai parocīgs, bet tāpat arī lēts – ļoti izdevīgs tas būs firmām, kam regulāri jāapmāca jauni cilvēki pašiem. Pamata maksa, ko piedāvā Webapmaciba ir desmit eiro plus PVN, kas pati par sevi ir laba. Webapmaciba ir patiešāmm moderns un parocīgs variants, kā rūpēties par to, lai higiēna it visiem pārtikas uzņēmuma darbiniekiem būtu izprotama. Ieskatieties webapmaciba.lv un piereģistrējiet sevi vai sava firmas darbiniekus šīm apmācībām!