MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI DARBA VIDES UZLABOŠANAI

Darba inspekcija ir devusi savu atkskaiti pār pērno gadu, kurā apkopota informācija par nelaimes gadījumiem darba vidē un konstatēts, ka pavisam kopā cietuši 1 763 nodarbinātie, no tiem 41 gāja bojā un 213 guva nopietnas traumas.

Darba drošība ir aktuāla darba dienas sastāvdaļa, kas ir aktuāla un būtiska visiem darba spējīgajiem.

Neatkarīgi no tā, kādā jomā darbojas uzņēmums, darba drošība ir svarīgs faktors ikvienā no tiem. Tieši tādēļ ir svarīgi par to rūpēties savlaicīgi

Prognozes nav iepriecinošas – saskaņā ar informāciju, kuru devusi darba inspekcija, darbā cietušo skaits turpina pieaugt.

Darba inspekcija arī vēsta, ka beidzamos dažos gados nelaimes gadījumu skaits darba vietās pieaudzis par vairāk kā 40 procentiem.

AKTUĀLA CIVILĀ AIZSARDZĪBA? APMEKLĒ FN-SERVISS.LV

Ugunsdrošība – diemžēl nereti ugunsdrošība ir aspekts, kurš tiek ņemts vērā vien tad, kad uzzina par traģiskām ugunsnelaimēm vai nelaime piemeklējusi pašus. Lai izvairītos no problēmas, ugunsdrošība ir tas jautājums, par kuru noteikti jāparūpējas.

Tikai tad arī saprotam, ka lielo traģēdiju izraisījis pat sākumā šķietami nenozīmīgs  ugunsdrošības normu pārkāpums vai pašu neuzmanīga rīcība – tātad nav pilnvērtīgi ievērota ugunsdrošība. Bet pilnībā ievērota ugunsdrošība palīdzēs no nelaimes gadījuma pasargāt sevi un līdzcilvēkus. Ļauj, lai ugunsdrošība ir labi organizēta arī Tavā darba vietā!.

Vides aizsardzība – rūpes par apkārt mums esošo vidi padarīs Jūsu uzņēmumu par pievilcīgu sadarbības partneri moderni domājušo biznesmeņu vidū.

 Absorbentu materiāliem un dažādiem līdzekļiem, kā arī izstrādātiem un sagatavotiem preventīvo pasākumu kopumam, ir jābūt katra uzņēmuma rīcībā, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Vides aizsardzība palīdz novērst dažādus vides kaitējumus. Ja arī Tavā uzņēmumā vides aizsardzība ieņem svarīgu vietu, esi aicināts sadarboties ar FN-SERVISS.

Civilā aizsardzība – tikpat svarīgi ir būt rīcības gatavībā nestandarta situācijās. Civilā aizsardzība sniedz skaidru un viegli saprotamu darbības plānu visdažādāko katastrofu brīžos. Strādājošie vadīsies atbilstoši izstrādātajiem soļiem , kā rezultātā efektīvāk tiks galā ar notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība būtiska arī Tavā darba vietā, nekavējies ne mirkli – civilā aizsardzība un tās plāna izveide gādās par vēl lielāku drošību.

FN-SERVISS – TAVS PALĪGS RŪPĒS PAR DARBA DROŠĪBU

Esi sastapies ar darba drošības jautājumiem? Sazinies ar Baltijas valstīs top uzņēmumu FN-SERVISS, kura pieredzes bagātais personāls sniegs padomus Jums nepieciešamajā sfērā. Neatkarīgi no tā, kas ir nepieciešams – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība vai darba drošība, FN-SERVISS spēs palīdzēt.

Darba inspekcija apkopo informāciju par visiem oficiālajiem un reģistrētajiem nelaimes gadījumiem, taču daudzi paliek neatklāti. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir jebkura atbildīga uzņēmuma darbības prioritātes.

Atstājiet savas rūpes FN-SERVISS ziņā, lai kopā mēs varētu celt atbildības līmeni ne vien darba vietā, bet arī savā dzīves vietā. Kvalitatīva ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – FN-SERVISS.

http://fnserviss.lv/