Mūsu auto skola CredoAutoprieks piedāvās plašu filiāļu tīklu tādās vietās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

 

autoskola

KĀDĀ AUTOSKOLA BŪS LABĀKĀ, LAI VARĒTU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS?

Varbūt Jūs beidzot nolēmāt, ka būs pienācis laiks iegūt B kategorijas tiesības, vai varbūt esat nokļuvis situācijā, kurā nepieciešami ADR kursi, kas ļaus mācīties, kā nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kā sameklēt piemērotu vietu, kur saņemami ne tik vien ADR kursi, saņemamas A, D un B kategorijas tiesības vai varbūt arī tiek nodrošināti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kur atmosfēra un apmācības būtu atbilstošas mūsdienu standartiem?

LIELA DAĻA AUTOSKOLU PIEDĀVĀ SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Tad, ja esat nepieredzējis autobraucējs, kam vajadzīga B kategorijas tiesības, palīdzēt spēs dažādas autoskolas, Fortuna, Mustangs, Vanags, autoskola CredoAutoprieks. Visās lielākajās autoskolās, lai saņemtu B kategorijas tiesības, vēl pirms eksāmeniem nepieciešams iziet prakses un teorijas kursus, un tāpat arī vajadzīgi pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Atliks vien izvēlēties, kurai no autoskolām dot iespēju palīdzēt Jums iegūt B kategorijas tiesības.

EJIET UZ TĀDU SKOLU, KAS IR TUVU JŪSU MĀJĀM

Svarīgs faktors, pēc kā meklēt autoskolu ir autoskolas tuvums, bet, piemēram, autoskola Mustangs strādā galvenokārt vien Rīgā. Taču autoskolas Fortūna un Vanags būs atbilstošākas iedzīvotājiem reģionos, jo darbojas vairākās pilsētās. Taču auto skola CredoAutoprieks piedāvās plašu filiāļu tīklu tādās vietās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

LAI JŪS IEGŪTU VADĪTĀJA APLIECĪBU NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai iegūtu jebkāda paveida transoprta vadīšanas tiesības, būs jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīnas komisija. Šādus papildpakalpojumus arī ir iespējams saņem arī citur, taču liela daļa autoskolas piedāvā šos papildu kursus par atsevišķu maksu. Ierasti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs izdevīgāki autoskolu ietvaros, tāpēc pirms izvēlaties sev autoskolu pārliecinieties, ka tā šīs apmācības nodrošina.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – DROŠA TAM, KAD APGŪTI ADR KURSI

ADR kursi ir specifiskāki, ņemot vērā, ka ne visas autoskolas māca, jā tieši īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kurās būs pabeidzami ADR kursi ir, kā piemēram, autoskola CredoAutoprieks un Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiks mācīta divu līdzīgu kursu ietvaros – vispirms var pabeigt pamatkursu un tad apgūt papildu apmācības pa to, kā pārvadāt cisternas. Ja Jūs gribat izzināt vairāk par to, no kā sastāv kursi, kur tiks iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši precīzus kursu aprakstus!