NAUDAS KREDĪTS INTERNETĀ-VIA SMS

Ātrie kredīti internetā pie via smsMūsdienu dzīve ir daudz ātrāka un ērtāka kā agrāk. Viena no izdevībām, ko sniedz šis tehnoloģiju laikmets, ir ātrie kredīti internetā. Tas ir ērti pieejams variants situācijās, kad ātri vajadzīga lielāka vai mazāka naudas summa.

Kredīts internetā kļūst populārāks, jo ir ērti, ātri un vienkārši pieejams. Ja nedaudz pietrūkst līdz algai , izmanto iespēju saņemt sev nepieciešamo naudas kredītu ātri un vienkārši.

Viens no zināmākiem aizdevējiem ir VIA SMS. Klientu ērtībām tiek piedāvāti vairāki ātrie kredīti, piemēram, naudas kredīts.

Naudas kredīts dod iespēju neilgā laikā saņemt līdz pat EUR 1500 lielu naudas summu. Ja runājam par termiņiem- maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir 12 mēneši,bet minimālais- 3.

Naudas kredītu savu mērķu īstenošanai var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Būtiski, ka kredītņēmēja kredītvēsturei jābūt pozitīvai. Lai noformētu aizdevumu, nepieciešams bankas konts , mobilais telefons un pieeja internetam.Svarīgi, ka pie VIA SMS pieejams kredīts bez ķīlas.

 NAUDAS AIZDEVUMI IKVIENAM

Ātrais kredīts ir noderīgs risinājums dažādās situācijās . Kā minēts, VIA SMS nodrošina dažādus aizdevumu veidus, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko.

VIA SMS piedāvājumā esošais naudas aizdevums izdevīgs, ja vajadzīga   neliela naudas summa uz laika posmu līdz 30 dienām. Sevišķi noderīgs šis naudas aizdevums būs , ja finanses nepieciešamas steidzami- tas ir saņemams tikai 15 minūšu laikā.

Ātrais aizdevums noformējams uz laiku līdz trīsdesmit dienām. Maksimālā aizdevuma summa, savukārt, ir EUR 500. VIA SMS jaunajiem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu iespēju- pirmo kredītu bez maksas.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/

Klientu ērtībām VIASMS darba laiks ir katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā.