NAUDAS KREDĪTS ĪSLAICĪGU FINANSIĀLU PROBLĒMU RISINĀŠANAI

viasms.lv atrais kredits internetaGadījumos, ja esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, nepieciešama nauda rēķinu apmaksai vai jebkurā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus finansu līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā kontā vien dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas kredīts tiek izsniegts jau dažās minūtēs tādēļ, ka aizņemšanās notiek internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, pieņemsim, pie ViaSMS. Ir tikai jāaizpilda reģistrācijas forma, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja bankas kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izlemj cik lielu naudas summu vēlies un piesaka aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir konti atšķirīgās bankās, kredīta saņemšana var būt nedaudz ilgāka.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ ĶĪLAS

Daudzu aizdevēju mājas lapu sākuma lapā tiek reklamēts pirmais kredīts bez maksas, iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu un pārējās iespējas, kas mudina aizņemties. Tomēr visās īstermiņa kredītu kompānijās ir piedāvāts kredīts bez ķīlas. Tādējādi kredītu nav jānodrošina ar personai piederošo mantu vai īpašumu. Naudas kredītus iespējams ļoti ātri saņemt internetā, nosūtot pieprasījumu, kas aizņem tikai pārs minūtes laika. Ja klients jau reģistrēts lietotājs, der uzzināt, varbūt pie tā pieejams arī sms kredīts. Ja tā, tad kredīts bez ķīlas pieejams tikai ar vienu sms!

Bieži vien, lai saņemtu kredītu pat nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži kreditori izsniedz aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Vajadzīgs arī bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa numurs. Ļoti svarīgi arī, lai potenciālajam kredīta ņēmējam būtu laba kredītvēsture.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ PROCENTU MAKSĀJUMIEM

Kad ir vērts saņemt aizdevumu? Parasti visizdevīgākais ir pirmais kredīts bez maksas, kas pieejams ikvienam, kas aizņemas pirmo reizi. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās būs jāatdod tik, cik aizņēmies. Piem., pie ViaSMS jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez maksas pieejams summā līdz 200 eiro.

KREDĪTA ATMAKSAS ATLIKŠANA

Vēl kāda ļoti liela priekšrocība, ko dod naudas aizdevumi internetā – vienmēr pastāv iespēja atlikt kredīta atmaksas termiņu. Neviens nevar paredzēt, kad gadīsies nonākt finansiāli grūtā situācijā, piem., aizkavēsies alga – tādos brīžos var ērti samaksāt nelielu komisijas maksu un atlikt aizdevuma atmaksu uz sev nepieciešamo laika periodu. Šādi nodrošinoties, kad naudu nevar atdot laikus, klients ir tikai ieguvējs. Tas ir svarīgi arī, lai saglabātu labu kredītvēsturi un, lai nākotnē varētu atkal aizņemties pie tā paša vai jau cita kreditora.

Lai saņemtu sms kredītu, ienāc šeit- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits