Neatkarīgās ūdens pievades sistēmas montāža

udensjums.lv dziļubums, arteziskais urbums, spices urbumsPrivātmājas dzeramā ūdens jautājumu var ērti atrisināt ar neatkarīgo ūdens apgādes iekārtu. Kā viens no tāda servisa uzstādītājiem ir uzņēmums SIA “Ground Water”, kuri sniedz vajadzīgās konsultācijas atbilstošāko risinājumu realizēšanai tieši klienta vēlmēm. Šobrīd tepat, Latvijā, Udensjums.lv piedāvā ūdeni var iegūt no 3 zemes kārtām. Visos ūdens ieguves uzstādīšanas variantos ir priekšrocības un trūkumi, bet katru reizi rezultāts ir ikdienas lietošanai domāts, aizsargāts no dažādiem piemaisījumiem ūdens.

Īpaši dziļurbumi – ir labākais risinājums tieši mājas vajadzībām. To var lietot uzturam un ikdienas lietošanai – mazgāšanās, dārza laistīšana utt.

Dziļurbumi pie Udensjums.lv

Artēziskā urbuma dzeramais ūdens atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem zemes slāņiem, un bieži vien iegūtā ūdens sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. Šādu problēmu var izdevīgi apiet ar ūdens filtru, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas ierīču ierīkošanu. Starp blīvajiem zemes slāņiem esošais ūdens  ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Speciālisti no Udensjums.lv dziļurbumu attiecīgajā vietā ierīko balstoties uz nosacītiem punktiem: kurš ir pasūtītājam izdevīgākais risinājums, cik ūdens nepieciešams un kādā dziļumā noteiktajā vietā var iegūt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Udensjums.lv artēzisko urbumu uzmontēs pāris dienu laikā, kas atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma dziļuma un konstrukciju specifikas (parasti līdz desmit dienām). Dziļurbums ir rekomendētākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājumā, jo dziļurbumam ir lielāks kalpošanas laiks, nepārtraukta un praktiski nebeidzama ūdens pienākšana. Neskatoties uz to, ka  izdevumi ir lielāki par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgtermiņā noteikti atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses.

Apmakējiet – http://www.udensjums.lv