NEKUSTAMO ĪPAŠUMU UZKOPŠANA UN APSAIMNIEKOŠANA – LUCIDA.LV  

namu apsaimniekošana lucidaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visdažādāko sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī veic telpu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija bieži vien sagādā ne mazums raižu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Savukārt tiem, kuriem aktuāla teritorijas uzkopšana, Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, nodrošina zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var līdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas. Dārza tehnika nav tā, ko katru gadu iegādājas jaunu. Ja zālājs jānopļauj tikai pāris reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos vajadzīgo dārza tehniku, lētāk būs izvēlēties zāles pļāvēja pakalpojumus. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana, kā arī jumtu tīrīšana.

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus nodrošinās profesionāli speciālisti. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad nepieciešama palīdzība.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un nepieciešamie darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās jums atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo ir maz cilvēku, kas spētu paši salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Tāpat, strādājot uzkopšanas servisā vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv atradīsiet visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un cita veida apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti visatbilstošākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti.

Ieskaties un uzzini vairāk – http://lucida.lv/pakalpojumi/namu-apsaimniekosana/