NEPIECIEŠAMA APLIECĪBA, LAI STRĀDĀTU PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ? IENĀC WEBAPMACIBA.LV UN PASŪTI APMĀCĪBAS IKVIENAM DARBINIEKAM PIEŅEMEMĀ LAIKĀ!

webapmaciba.lv 4Ja Tev nepieciešams iziet apmācību kursu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē daudz laika un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācība sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.
Bez šaubām, ka tagad jau ir radies jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Lai veiktu reģistrāciju uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Apmācību kursā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti un pārtikas drošības un paškontroles sistēmas principi, pārtikas higiēna un citas tēmas. Lai uzsāktu apmācības, pēc reģistrēšanās ir jāielogojas apmācību vidē, izmantojot iepriekš nodotos lietotāja datus. Visu apmācību varēsiet veikt gan uzreiz, gan vairākos piegājienos. Tas nozīmē, ka saglabātie dati netiks zaudēti! Lai atsāktu apmācību, Tev atliks tikai atkārtoti ielogoties sistēmā.

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā uzņēmuma pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem nesniedz pietiekošas zināšanas, beidz šaubīties Situācijā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Nepieciešamas zināšanas par higiēnu darba vietā? Gribi saņemt apliecību, kas pierāda, ka esi pilnvērtīgs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir ātrās un izdevīgs veids iegūt visu nepieciešamo! Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, {sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši svarīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!

Ja Tev nepieciešams iziet apmācību kursu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē daudz laika un piesakies apmācībām internetā!