NEPIECIEŠAMS ĪSTERMIŅA KREDĪTS? IZVĒLIES ĀTRO KREDĪTU, KO PIEDĀVĀ SMSCREDIT.LV

SMS Kredīti/SMSCreditEsi nonācis finansiālajās grūtībās un esi izlēmis, ka aizdevumu Tev nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrāk? Tad ātrais kredīts būs īstais risinājums. To tu vari pieteikt internetā, SMSCredit mājas lapā, nosūtot pieprasījumu ar sev vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu. Tāpat, arī naudas līdzekļi uz Tavu bankas kontu tiek pārskaitīti desmit līdz piecpadsmit minūšu laikā.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Ja īstermiņa kredītu no SMSCredit Tu aizņemsies pirmo reizi, tad zini, ka Tu pirmo kredītu varēsi saņemt bez procentu maksājumiem un komisijas maksas. Atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies. SMSCredit saviem klientiem izsniedz aizdevumu līdz 300 eiro pirmajā aizdevumā reizē, bet līdz 425 eiro, aizņemoties atkārtoti. Pieteikties šim aizdevumam var internetā – SMSCredit.lv mājas lapā. Aizņemties naudu internetā ir ne tikai ērti un ātri, bet arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas Tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei, SMSCredit.lv. Veicot šo pārskaitījumu, Tu būsi apstiprinājis savu reģistrāciju un jau drīz vien saņemsi arī pieprasīto naudas summu.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu internetā. Aizņemties internetā ir patiešām ērti un pats galvenais, ātri. Aizņemties naudu internetā ir arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei. Kas attiecināms uz kredītu atmaksu, Tu drīksti kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Būtiski, ka SMScredit piedāvājumā arī sms kredīts, kas dod iespēju kredītam pieteikties ar vienas sms palīdzību.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.