NETĒRĒ SAVU LAIKU VEIKALOS UN NĀC UZ MANASLECAS.LV.

manaslecas.lv kontaktlēcas 7Mūsdienās brilles ir kas vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir stila elements. Manaslecas.lv Tu varēsi piemeklēt arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī īpašiem gadījumiem. Piedāvājumā atrodamas kontaktlēcas, kas paredzētas redzes uzlabošanai, gan kontaktlēcas, kas nēsājamas kā stilīgs aksesuārs. Papildus brillēm un kontaktlēcām, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus, izsmidzināmus līdzekļus un mitrās salvetes. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv pieejamas kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī sešiem mēnešiem. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka kontaktlēcas nedrīkst lietot ilgāk par tām paredzēto laiku. Kā arī, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi kopšanas līdzekļi nepieciešami.

Ielūkojoties Manaslecas.lv mājas lapā, sapratīsi, ka šeit atrodamas brilles, kontaktlēcas, acu pilieni un daudz kas cits. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti.. Lai Tavām acīm varētu piemeklēt atbilstoša stipruma brilles, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Tu vari neuztraukties par to, kur veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu noteikti vēlies sarast, kas tieši tā ir par vietu. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un zinošas optometres. Vienkāršu konsultāciju pie optometrista var izvēlēties tie, kuri jau lieto kontaktlēcas, taču vēlas pārliecināties vai acis būs apmierinātas arī ar cita ražotāja kontaktlēcām. Ja šis apraksts atbilst Tavām vēlmēm, tad Tev jāpiesakās uz pakalpojumu „Konsultācija.”

Ja izlem pasūtīt brilles mājas lapā, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.