Nozīmīgi, lai auto skola ir ērtā atrašanās vietā

 

autoskola

Atbilstošu autoskolu nav viegli sameklēt – ko tieši jāievēro?

Tad, kad nepieciešami B kategorijas kursi, Tu sāc meklēt labāko autoskolu – vai tā ir autoskola Rēzeknē vai arī Bauskā. Kādi ir galvenie faktori, pēc kā salīdzināmi Latvijas autoskolu piedāvātie B kategorijas kursi?

Kādi tieši pakalpojumi būs iekļauti kursu cenā, un kādi papildus jāapmaksā

B kategorijas kursi nav vienīgie kursi, kuri vajadzīgi, lai iegūtu konkrētās kategorijas tiesības – jāiziet arī pirmās palīdzības kursi. Ņemot vērā, ka pirmās palīdzības kursi valstī ir obligāti vajadzīgi, no tiem nebūs iespējams izvairīties. Bet – pirmās palīdzības kursi bieži ir par atsevišķu samaksu, tācēļ jau laicīgi jāapzinās, ka pirmās palīdzības kursi radīs izdevumus.

Nozīmīgi, lai auto skola ir ērtā atrašanās vietā

Būs nozīmīgi arī tas, lai mācības būtu ērti apmeklēt. B kategorijas kursi galvenokārt tiek piedāvāti Rīgā un dažās lielākajās Latvijas pilsētās, piem., autoskola Rēzeknē vai Ventspilī nebūs grūti sameklējama. Savukārt gadījumā, ja Tu dzīvo Rīgas rajonā, bet nevēlies mācīties Rīgā, tad Tev būs pieejama arī autoskola Siguldā vai Carnikavā. Būtu labi, ja autoskola Siguldā vai citviet Rīgas tuvumā ir viena skola no lielāka autoskolu tīkla.

Autoskolas ar specifisku piedāvājumu atrast grūtāk

Autoskolu pakalpojumos parasti ir ne tik vien B kategorijas kursi, bet arī iespējas iegūt citas kvalifikācijas, kā piemēram, traktortehnikas tiesības. Jāpiebilst, ka traktortehnikas tiesības izmācīties vairāk piedāvās reģionālās autoskolas, kur lielāks pieprasījums pēc šādām apmācībām. Tādēļ, ja būs nepieciešams, traktortehnikas tiesības Tev saņemt ticamāk palīdzēs autoskola Rēzeknē, ne Rīgā.

Ja autoskola Siguldā vai Ventspilī nodrošina Tev nepieciešamo, noslēdz vienošanos ar to par kursu uzsākšanu. Ja B kategorijas kursi autoskolās norisinās gandrīz visu laiku, un tad traktrortehnikas tiesības iegūt vēlas mazāk cilvēku. Līdz ar to nav gatantijas, ka, piem., autoskola Siguldā vai Ventspilī būs iespējams nekavējoties nodrošināt kursu sākšanu. Salīdzini skolu pakalpojumus tiešsaistē, atrodi Tev atbilstošāko un piesakies nodarbībām jau tagad!