OCTA polise – drošības garants negaidītām situācijām

OCTA apdrošināšana ir valsts noteikta prasība ikvienam auto īpašniekam vai turētājam. Gan dārga, gan lēta OCTA polise jeb auto apdrošināšana sedz auto īpašnieka vai juriduiskā pārvaldnieka civiltiesisko atbildību par ceļu satiksmes negadījumā nodarītajiem nodarījumiem trešajai personai. Lai mazinātu ikgadējops tēriņus, saistošs ir octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Tas nozīmē, ka arī lēta OCTA sedz izmaksas, ja transportlīdzekļa vadītājam gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir iespēja, ko jāizmanto ikvienam. Jāuzsver, ka auto apdrošināšana ir gan ērts, gan kustības brīvības garants Tavai drošībai.

Uzzini sīkāk – kādos gadījumos OCTA polise nevarēs nosegt izmaksas?

Svarīgi zināt, ka auto apdrošināšana jeb OCTA (auto apdrošināšana jeb OCTA) atlīdzība netiek segta šādos gadījumos:

ja CSN [pie atbildības jāauc vairāki cilvēki, nepalīdzēs ne dārga, ne lēta OCTA;

ja zaudējumi rodas kādam citam, kad tika izraisīts ceļu satiksmes negadījums (octas neļaus atmaksāt naudu);

ja zaudējumus izraisījis akmens vai kāds cits svešķermenis, lēta OCTA nebūs risinājums;

ja izmaksas rodas trešajai personai no cilvēka neatkarīgu iemeslu dēļ – octas (auto apdrošināšana) nebūs atbilstošākais risinājums.

Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, kas noderēs katram.

Iespēja pirkt OCTA polises internetā

Robežapdrošināšanas līgums ir octas apdrošināšanas vienošanās (arī iespēja “auto apdrošināšana”), kas tiek noslēgts attiecībā uz transportlīdzekli, kurš piereģistrēts valstī, kas nav EEZ valsts, ja tā īpašnieks nav spējīgs uzrādīt auto īpašnieka apliecinājumu OCTA līgumu.

Internacionālais apdrošināšanas līgums (octas paveids) jeb Zaļā karte ir apdrošināšanas (arī pakalpojuma “lēta OCTA” polise veidā) līgums, kas tiek noslēgts attiecībā uz automašīnu, kas reģistrēta Latvijā un ir nenoņemts no uzskaites valstī, kas ir Zaļās kartes apvienības dalībvalsts. Octas polises veicinās iespēju risināt negadījumu situācijas.

Līdz ar šo ir radīta iespēja “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors” – izvēlēties internetā lētāko OCTA polises veidu.

Izcils risinājums: “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Ja nepieciešami alternatīvi apdrošināšanas veidi (auto apdrošināšana)), ko piedāvā sertificēti apdrošināšanas brokeri, pēti informāciju to mājaslapās! Iegādājies izdevīgu OCTA polisi savam auto pie zināmām kompānijām un esi pārliecināts, ka visas situācijas var risināt!