ORGANIZĒ PASĀKUMU? NEPIECIEŠAMO APRĪKOJUMU MEKLĒ AKURĀTSPASĀKUMS

aprīkojums pasākumiem www.Akuratspasakums.lvPiemērots aprīkojums ir viens no nosacījumiem, lai pasākums izdotos . Organizējot pasākumu, sevišķi, ja to nedara bieži, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu. Tādā situācijā var izmantot aprīkojuma nomu, kas ļaus izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu uz pasākuma norises laiku.

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā aprīkojuma servisu, ir Sia ”Akurāts”. Šis uzņēmums spēj nodrošināt aprīkojumu gan privātiem, gan publiskiem un vērienīgiem pasākumiem- piemēram, festivāliem. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt vislabākos risinājumus un palīdzēs realizēt idejas.

Kā jau minēts, Akurāts piedāvājumā ietilpst arī telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī lielas teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie vajadzīgās formas un izmēra nojumes.

Akurāts nodrošina ne tikai telšu īri, bet arī konsultācijas, kā arī aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Atkarībā no telts lieluma, tās uzstādīšana aizņem no trīsdesmit minūtēm līdz pat vairākām stundām. Telts īre- tas ir ērti un izdevīgi!

MEKLĒ PIEMĒROTU APRĪKOJUMU SAVIESĪGAM PASĀKUMAM?  IZVĒLIES AKURĀTS.

Ja meklē labus un ērtus banketu krēslus kādam pasākumam, lielisks risinājums var būt krēslu noma. Akurāts iznomātie banketu krēsli ir vienkārši un gaumīgi, tāpēc iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Akurāts piedāvā gan saviesīgiem pasākumiem paredzētus galdus, gan arī galdus citu aktivitāšu organizēšanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādās situācijās .

Ja pasākumam nepieciešama skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas būs lielisks papildinājums jebkurā pasākumā.

Pieejamas vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties savam pasākumam atbilstošāko. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Būtiski arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts .

Firmas Akurāts komanda aizgādās un uzstādīs nepieciešamo aprīkojumu, kā arī veiks tā demontāžu pēc pasākuma beigām. Būtiski arī, ka Akurāts nomas pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, vērsies pie Akurats.lv komandas, kura piedāvās jebkuram pasākumam piemērotus risinājumus. Uzbur neaizmirstamus svētkus ar Akuratspasakums.lv aprīkojuma nomu!