Organizē pasākumu? Piemēroti aprīkojumu meklē- Akuratspasākums.lv!

galdu noma pie akuratspasakums.lvKatrs, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu vajadzīgo ir izdevīgi, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tāpēc piemērots risinājums būs aprīkojuma noma.

Atzīts uzņēmums, kas piedāvā pilna aprīkojuma nomu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt vislabākos risinājumus .

Viens no populārākajiem Akurāts sniegtajiem piedāvājumiem ir telts noma. Tiek piedāvātas dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Nojumes noma- lieliska iespēja izvēlēties tieši pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. Klientu ērtībām uzņēmums sniedz pilnu aprīkojuma servisu.

MEKLĒ ATBILSTOŠU APRĪKOJUMU KĀZĀM? IESKATIES AKURATSPASAKUMS.LV.

Ja vajadzīgi banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais veids ,kā tos iegūt ir Akurāts banketu krēslu noma un galdu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Akurāts piedāvā gan saviesīgiem pasākumiem piemērotus galdus, gan arī galdus citu aktivitāšu rīkošanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādās situācijās . Apskati piedāvājumu šeit- http://akuratspasakums.lv/apalo-galdu-noma

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas būs labs papildinājums jebkurā pasākumā.

Pieejamas vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties savam pasākumam atbilstošāko. Piemēram, skatuve taisnstūra , kvadrāta vai L, kā arī U burta formā. Katrai no skatuvēm ir arī pakāpieni. Būtiski arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts .

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā ne tikai pasākumu aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi uz norises vietu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir ērts un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī gādāt, lai pasākums izdotos.

SIA Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un atzītāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs. Pateicoties pieredzei, kas gūta, dažāda līmeņa pasākumos, Akurāts spēj nodrošināt lielisku kvalitāti un efektīvus risinājumus.

Uztici gādību par pasākuma aprīkojumu speciālistiem- Akurāts atsaucīgajai komandai. Akurāts piedāvātā noma vilties neliks.