ORIĢINĀLA, AIZRAUJOŠA DĀVANA VĪRIETIM

dāvana mīļotajamSameklēt adekvātu dāvanu vīriešiem var būt liels uzdevums. Viņi ir tik dažādi – sākot ar sporta faniem un aktīvās atpūtas cienītājiem, un beidzot ar darbarūķiem un mājokļa saimniekiem. Tāpēc nereti ideālās dāvanas meklējumi vienmēr atduras pret neskaidrībām: vai lietos, vai sniegs prieku u.tml. Lai nevajadzētu norobežoties ar ierastām dāvanām – kaklasaiti, kreklu vai galējā gadījumā zeķēm-, aplūko piedāvātās dāvanu idejas vīrietim internetā. Pārsteigumu sološas dāvanas ikvienam vīrietiem!

*Idejas dāvanai vīrietim – izbraucieni un ūdens piedzīvojumi

Atkarībā no vīrieša interesēm un rakstura, uzdāvini kādu no elpu aizraujošiem piedzīvojumiem:

-trakots brauciens ar drifta mašīnu;

-kartinga vai kvadracikla trasē;

-piedzīvojumi ūdenī niršanas vai veikborda apmācībās.);

-kā arī neskaitāmi lidojumi īstos lidaparātos (helikopters, deltaplāns, lidmašīna u.c.).

*Gardēžiem un brīvdienu baudītājiem

Ja svētkos jāapsveic īsts ēdienmīlis, tad precīzi trāpīts būs ar dzērienu, ēdienu gatavošanas apmācībām, kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana ļoti lietderīga un turklāt izglītos, interesanta, kas sniegs iespēju dalīties iespaidos un pieredzē. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sarūpēt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Bieži vien nedēļas nogale ir pilnas ar steigu un ikdienas rūpēm, tādēļ īpaši ieplānotas brīvdienas viesu namā būs miera un atpūtas pilnas. Izvēlies dāvanu jau tagad- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim

*Vīrietim svētkos dāvanā veselības lādiņš

Ja viņam ir pietiekami daudz piedzīvojumi ikdienā, tad vēlama atslābinoša dāvana. Nekautrējies savam mīļotajam cilvēkam vai brālim pasniegt dāvanā kādu no ķermeņa atslābinošām un spēku atjaunojošām procedūrām. Bagātīgi lielā izvēlē Austrumnieciskas un kartstasinīgi eksotiskas un klasiskās ķermeņa masāžas enerģijas lādiņam un veselības atjaunošanai. Runā, ka procedūras ūdenī spēj nomierināt un relaksēt, tālab vīrietim dāvanā dažādi pirts rituāli un atvēsinošas ūdens procedūras palīdzēs izdzīt ikdienišķas rūpes, uzkrāto stresu un pozitīvi uzlādēties.

*Aktīva dāvana vīrietim

Aktīvās atpūtas baudītājiem labi būtu uzdāvināt vienu no aktivitāti uz ūdens (izbraucienu ar veikbordu, ūdensslēpēm u.c., svaigu un enerģijas lādiņa attīstošu piedzīvojumu šķēršļu takās, snovborda vai slēpošanas nodarbības, vai, piemēram, netipiskāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ja laika vai radoša izpildījuma trūkuma dēļ dāvana vīrietim ir kā nepārvarams šķērslis, vienmēr samērā labi noder praktiski e-dāvanu komplekti. Šādi vīrietis varēs pats izvēlēties dāvanu komplekta izmantošanas veidu, izvēloties vienu no dažādiem dāvanu komplekta piedāvājumiem.