PAAUGSTINI UZŅĒMUMA DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTA KOMPETENCI DARBA AIZSARDZĪBAS JOMĀ – WWW.FNSERVISS.LV

drošība fnserviss.lvVeicināt drošu, pasargātu ikdienu no dažādiem riskiem, ieviest ieceri par preventīvu domāšanu – tāda ir kompānijas FN-Serviss misija. Tā tiek veiksmīgi realizēta ar vairāku drošības aizsardzības pakalpojumu organizēšanu klientiem. Kompānijas FN-Serviss pakalpojumu klāstā iekļauti vairāku spektra pasākumi, konsultācijas un varianti, kuri saistīti ar darba aizsardzību, ugunsdrošības pasākumiem, kā arī drošības sistēmām, signalizācijām. Darbojoties vairāk nekā desmit gadus, FN-Serviss ir viens no līderiem drošības jautājumos Baltijas valstīs. Bez tam tirgus daļa ir palielinājusies ne tikai vienā pakalpojumā, bet gan visos sniegtajos pakalpojumos, tostarp arī darba drošības un aizsardzības nozarē.

 Instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā, speciālistu konsultācijas, darba vides riska izvērtējums u.c. Kompetentā institūcija FN-Serviss rīko apmācības darba aizsardzībā – kopumā 60 stundas. Kā piemēram, darba vides risku iespaids, izvērtēšana un iespējamā novēršana, vispārīgie darba aizsardzības jautājumi u.c. FN-Serviss pakalpojumu sortimentā ir arī dažādas konsultācijas darba aizsardzībā, to laikā profesionāļi informēs par individuālo darba aizsardzības līdzekļu noteikšanu, uzņēmumā esošās darba aizsardzības struktūras izvērtēšanu, arīdzan izveidos .

Ugunsdrošības pakalpojumu klāstā ir ietverti neskaitāmi pakalpojumi, kas sniegs atbalstu, īstenojot uzņēmumā drošu darba vidi. Ugunsdrošības instruktāžas apmācībās iekļautas tādas tēmas kā ugunsgrēka attīstība telpās, vairāki bīstamības faktori, darbība ugunsgrēka gadījumā, tā dzēšana ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem u.c. Ar instruktāžas sīkāku izklāstu un izcenojumiem var iepazīties kompānijas mājaslapā www.fnserviss.lv. Turpat var saņemt plašāku interesējošo informāciju par drošības sistēmas variantiem, instalāciju. Piemēram, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, tehnoloģisko procesu pārvaldību un arī citiem saistošajiem faktoriem. Piedāvājumā šādas ugunsdzēsības drošības un signalizācijas sistēmu ierīces: FX, Detectomat, Siemens un citas.

http://fnserviss.lv/ pakalpojumus skaties Fnserviss.lv mājas lapā!