Pansionāts ar profesionālu komandu

pansionātiPansionāts “Dzintara melodija” ir labs variants, kad jūs mēģināt atrast vietu, kurvecāka gada gājuma cilvēki var iegūt pilnīgi visu nepieciešamo atbalstu. Tā ir dzīves vieta, kurā cilvēki gados var komfortabli dzīvot, kā arī iegūt it visu piemēroto palīdzību. Aprūpes Centra telpas ir iekārtotas tā, lai uzturēšanās centrā ir komfortabla arī personām, kam ir problēmas veikt ikdienišķas fiziskās aktivitātes. Bez ikdienas palīdzības, tiek piedāvāts arī medicīniskā personāla atbalsts.

Gadījumā. ja jūsu radinieki dzīvos pansionātā, jums būs iespēja šos cilvēkus viegli satikt, jo tas atrodas 10 minūšu laikā veicamā attālumā no Rīgascentra rajona. Aprūpes centrā ir pieejama aprūpe šādiem gadījumiem:

  •   Ikdienas aprūpe un medicīniskā uzraudzība;
  •   Demences pacientu uzraudzība;
  •   Īstermiņa uzturēšanās;
  •   Vienas dienas palikšana.

Ja jums nav iespējams nodrošināt visu piemēroto palīdzību, kā arī medicīnisko palīdzību senioram. Ja jums pieejamās telpas nav paredzētas personas nepieciešamībām un jums nav laika, lai sniegtu visu nepieciešamo atbalstu. Saprātīgs risinājums ir pansionāts “Dzintara melodija”. Arī personas ar kustību traucējumiem centrā jutīsies patīkami. Jāpiebilst, ka “Dzintara melodijā” strādā zinošs personāls, kā arī ir pieejama atbilstoša medicīniskā uzraudzība. Tādi pansionāti, kā seniorbaltic.lv ir ļoti augstas kvalitātes.

Demences pacientiem pansionātā ir speciāla aprūpes programma. Šīs aprūpes programmas mērķis ir veikt visu vajadzīgo, lai senioriem, kas slimo ar demenci, nodrošinātu piemērotu palīdzību, kā arī ierobežotu slimības attīstības gaitu. Šī mērķa īstenošanai, tiek piedāvāti prāta vingrinājumi un cita veida aktivitātes.

Arī īstermiņa palikšana centrā tiek piedāvāta. Gadījumā, ja jums uz neilgu brīdi nav iespējams piedāvāt senioram vajadzīgo atbalstu, šis pakalpojums var noderēt. Šis pakalpojums ir izdevība nodrošināt, ka jūsu tuvinieks dabū nepieciešamo atbalstu un jums ir izdevība doties ārpus mājām, lai nokārtotu nepieciešamas darīšanas vai dotos dažas diennaktis ilgā atvaļinājumā.