Papildu līdzekļi pamatotā situācijā

Mūsdienās laiks ir vērtība, un arvien vairāk cilvēku dod priekšroku tiešsaistes pakalpojumiem – īsākam ceļam pie mērķa. Arī fizisko personu kreditēšana var notikt internetā.

Ātrie kredīti ir pieejami no jebkuras vietas, kur vien ir stabils interneta pieslēgums, turklāt aizdevumu var saņemt jau pēc 15 minūtēm un pieteikšanās dienā. Lai pieteiktos interneta kredītam nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, tā ka, ja situācija prasa tūlītēju risinājumu, ātrie kredīti var būt parocīgi. Vairāk uzzini te!

Ikviens cilvēks var saskarties ar situāciju, kad steidzami jāatrod papildu nauda, un optimāls risinājums bieži ir īstermiņa kredīts. Banku kredīts ne vienmēr ir pieejams, jo banku aizdevumiem parasti piesakas, lai iegādātos dzīvokli vai mašīnu, nevis lai apmaksātu ikdienas rēķinus. Savukārt ātrais kredīts ir piemērots neatliekamu rēķinu apmaksai, medikamentu un citu svarīgu preču iegādei, steidzamam remontam. Taču atcerieties, ka ātrais kredīts nav paredzēts luksusa preču un dāvanu iegādei un impulsīviem tēriņiem.

Kredīts paredzēts atbildīgiem aizņēmējiem

Lai aizņemtos atbildīgi, nepieciešams objektīvi izvērtēt maksātspēju! Ātrais kredīts ir paredzēts cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un aizdevuma izmantošanas mērķim jābūt nopietnam. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē papildu aili Jūsu mēneša budžetā, tāpēc aizdevumam nevajadzētu pārsniegt 20-40% no mēneša ienākumiem: algas, stipendijas, pensijas u.c.. Aizdevējs var nepiešķirt aizdevumu, ja klients piesakas summai, ko nevarēs atmaksāt no norādītajiem ienākumiem laicīgi. Vienmēr objektīvi izvērtējiet apstākļus – ja bez ātrā aizdevuma situācija pasliktināsies, ātrais kredīts ir vērā ņēmams variants.

Kam pieejams interneta kredīts?

Pozitīva kredīvēsture bieži vien ir neatņemams kredīta piešķiršanas nosacījums. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami cilvēkiem bez kavētām kredītsaistībām un nesegtiem aizdevumiem. Kredītvēsturi ietekmē ne tikai kreditēšana, līzinga pakalpojumi un ātrie kredīti internetā, bet arī ikdienas rēķini, soda kvītis u.tml. Saglabājiet savu kredītvēsturi pozitīvu, lai īstermiņa kredīts tiktu Jums piešķirts! Aizdevēja mājaslapā var atrast svarīgu informāciju par aizņemšanos un kredīta atmaksas kārtību. Pirms pieteikuma nosūtīšanas ir ieteicams izmantot kredītu kalkulatoru, kas aprēķina kopējo atmaksas summu un procentu apjomu. Ātrie kredīti internetā ir izstrādāti atbildīgiem aizņēmējiem, tāpēc vienmēr izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredūtu noteiktajā termiņā!