Parocīga un pasākuma budžetam draudzīga – telšu īre

Pilnīgi visiem pasākumu plānotājiem ar pieredzi ir saprotams, cik labs ir profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss. Ja Jūsu pasākums notiek ārā, tad īpaši lietderīga mūsu platuma grādu klimatā ir telšu noma pasākumiem. Šajā saitē http://akurats.com/lv/teltis ir pieejami vairāki telšu raksturojumi, taču kas tieši jāatcerās, tad, ja ir nepieciešamas teltis pasākumiem?

Telšu noma pasākumiem vai vien kādai to daļai

Kā jau šeit iespējams aplūkot http://akurats.com/lv/teltis, tad teltis pasākumiem pieejamas visdažādākajos izmēros, tieši tāpēc telts īre jebkurā gadījumā jāsāk ar izīrējamo telšu mērķa apzināšanas. Kādreiz telšu īre vajadzīga vien papildus aizsardzībai no sliktiem laika apstākļiem un pasākums kopumā risināsies zem klajas debess. Tad ieteicama zvaigznes tipa telts vai arī mazu savienojamo telšu īre. Tomēr nepieciešamā telts platība jānosaka precīzāk tādā gadījumā, ja ir nepieciešamas teltis pasākumiem, kuri pilnā apmērā norisināsies telts ietvaros. Vairāk lasi te!

Vairāku mazāku vai tikai vienas lielas telts īre?

Tālākais, ko būtu jāizpēta pirms ir pieteikta telts īre, ir telts tipi un platība. Labs pasākumu aprīkojuma serviss dos iespēju aprēķināt piemērotāko komplektāciju, piedāvājot, kā piemēram, salikt vairākas mazākas teltis kopā, tā lai panāktu Jums nepieciešamo izmēru. Dažādus standarta lielumus un arī piemērus Jūs varat aplūkot šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Pieredzējis pasākumu aprīkojuma serviss telti arī piegādās

Tas, kas būtu izdevīgi, ja telšu īre būs komplektā ar uzstādīšanu, tādēļ pašam nevajag to uzstādīt un izjaukt. pieredzējuši darbinieki nodrošinās to, ka Jūsu teltis pasākumiem visos gadījumos būs tāpat arī atbilstošā ekspluatācijas kārtībā. Telšu noma pasākumiem būs arī serviss, kuru nodrošina pieredzējušais uzņēmums “Akurāts” uzņēmuma mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Uzņēmums tāpat arī nodrošina, ka telts īre nāks kopā ar atvešanu un salikšanu.

Teltis pasākumiem nebūt nav vienīgā lieta , kas ir vajadzīgs pasākumiem

Telšu īre varētu tikt papildināta ar cita veida pakalpojumiem, piemēram, teltī ir iespējams ielikt arī cietu grīdas segumu. Tas var būt noderīgi, ja telts īre būs nepieciešama kāzām vai kādai cita veida ekskluzīvai ballītei. Vispirms šeit http://akurats.com/lv/teltis atrodiet konkrētas teltis un tad arī arī citās sadaļās meklējiet sev noderīgus papildu pakalpojumus, kā piemēram, galdu, grīdas vai krēslu īri.
Ieskatieties aprīkojuma servisa Akurāts mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis un spēsiet būt drošs, ka sameklēsiet Jums piemērotāko telšu aprīkojumu Jūsu svētkiemŠajā te interneta vietnē http://akurats.com/lv/teltis ir apkopota visa Jums vajadzīgā informācija par svinību pakalpojumu opcijām – ielūkojieties šeit, tā lai Jūsu sarīkojums viennozīmīgi izdotos!