Pārskaiti naudu ar TransferGo!

pārskaitīt nauduJa vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Daudzi no mums dzīvo ārzemēs, kā arī daudziem ir palikuši tuvinieki Latvijā, un ir vajadzīgs nosūtīt naudu maksājumiem, iztikai un ikdienas tēriņiem. Kā to paveikt vislabāk?
KO MUMS PIEDĀVĀ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU UZŅĒMUMS TransferGo?
Pašlaik ļoti daudzi ir devušies labāka darba meklējumos uz ārvalstīm, bet draugi dzīvoLatvijā un tāpēc bieži ir nepieciešams nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm dažādiem dzīves mērķiem.Transfergo.com piedāvā īpaši izdevīgus naudas pārskaitījumus, bez liekas komisijas samaksas. Šīs kompānijas piedāvājumi būs īpaši piemēroti tiem, kuri strādā ārvalstīs, kā arī ikvienam, kurš vēlas nosūtīt naudu uz ārvalstīm. Pieslēdzieties Transfer.com sistēmai un piereģistrējieties bez papildus maksas. Lai veiktu vietējo pārskaitījumu, Jums jāpārskaita nauda no sava personīgā bankas konta uz kompānijas bankas kontu Apvienotajā Karalistē. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks ieskaitīti diennakts laikā.
KĀPĒC IZMANTOT KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Šī kompānija ir licenzēta un nodarbojas ar salīdzinoši mazu pārskaitījumu veikšanu. Izmantojiet TransferGo pakalpojumus, jo reģistrēšanās ir bez papildu maksas.Pieslēdzoties sistēmā, Jūs ērti varēsiet pārskaitīt naudu dažu minūšu laikā. Kompānijas mājas lapa ir viegli saprotama ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu.
KĀ VISĒRTĀK IZMANTOT KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Kompānija garantē 100% drošību un lietošanas ērtumu, tāpēc izmantojiet šīs firmas sniegtos pakalpojumus. Ņemiet vērā, ka kompānija ir licencēta mazu maksājumu pārvedumu uzņēmums, kuras darbību uzrauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu iestāde.
Ņemiet vērā, ka lai varētu veikt vietējos pārskaitījumus, Jums nauda jāpārskaita tikai no sava bankas konta. TransferGo nepiedāvā apstrādāt summas, kas veiktas no citiem bankas kontiem. Gadījumos, kad ir veikts naudas pārskaitījums no sveša bankas konta – šī summa tiek atgriezta atpakaļ un aprēķināti pārējie maksājumi.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IR IESPĒJAMI NAUDAS PĀRVEDUMI AR NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
Kompānija piedāvā dažāda apmēra starptautiskos naudas pārvedumus no Apvienotās Karalistes uz tādām valstīm kā Latvija, Lietuva, Polija, kā arī Igaunija. Šobrīd Jūsu vajadzībām TransferGo kompānija nodrošina iespēju veikt naudas pārskaitījumus no Eiropas Savienības uz Apvienoto Karalisti, kā arī tuvākajā laikā tiks ieviesti arī daudzi citi piedāvājumi.
Naudas pārvedums ir vieni no senākajiem piedāvājumiem pakalpojumiem, un tā ir lieliska iespēja dažādās dzīves situācijās ātri saņemt nepieciešamo naudu. Daudzi izmanto banku sniegtās iespējas, taču tiem ir augstas izmaksas un pārvedumi tiek sūtīti daudz ilgāk. Šobrīd TransferGo izsniedz izdevīgus starptautiskos naudas pārvedumus. Ietaupiet savu laiku un līdzekļus – izvēlieties šīs kompānijas sniegtos piedāvājumus!
VAI VARBŪT LABĀK NEVEIKT PĀRSKAITĪJUMU UN PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Ja nevēlieties lieki riskēt un vēlaties ietaupīt laiku, līdzekļus, izmantojietTransferGo piedāvājumus – ātrus, lētus starptautiskos naudas pārvedumus.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Taupiet laiku – izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas piedāvājumi ir starptautiski atzīti, ērti lietojami un ļaus Jums ietaupīt naudu. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī dažādiem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu kompānijām naudas pārskaitījumi no ārvalstīm izmaksās tikai GBP 1. Padariet ērtākas savas pienākumus ar stabiliem, ērtiem un drošiem naudas pārskaitījumiem! Izmantojiet iespēju un ātri pārskaitiet vajadzīgos līdzekļus saviem tuviniekiem. Šīs kompānijas sniegtie pakalpojumi būs ērti saprotami jebkura vecuma cilvēkiem. Ja Jums ir radušies jautājumi, rakstiet e-pastu – hello@transfergo.com. Kompānija nodarbojas ar klienta privāto naudas pārskaitījumu veikšanu, caur Jūsu paša bankas kontu. Kompānijas piedāvājumi ir izdevīgi un viegli saprotami visa vecuma klientiem.
NOZĪMĪGS INFO!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
KONTAKTINFORMĀCIJA TRANSFERGO.COM
Kompānijas TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello@transfergo.com