Pārsteidz tuvos – uzdāvini emocijas!

Dažādi svētki ir būtiska dzīves sastāvdaļa, savukārt – svētki nav iedomājami bez pārsteigumiem. Šobrīd dāvanas atrast nav nemaz tik sarežģīti, turklāt nav nepieciešams pat apmeklēt simtiem veikalu. Nereti atliek vien ieskatīties kādā no pārsteigumu dāvanu veikaliem.

Lieliska izklaide visai ģimenei – lidojums aerodium vēja tunelī

Šobrīd īpaši populāras ir piedzīvojumu dāvanas, jo cilvēki ir sapratuši, ka var dāvāt ne tikai lietas, bet arī emocijas. Un variantu šādām dāvanām nudien netrūkst. Viens no variantiem, kas var kļūt par atmiņā paliekošu dāvanu – aerodium. Aerodium ir laba izklaide ne tikai vienatnē, bet arī draugu vai ģimenes lokā. Lidojumu Aerodium vēja tunelī iespējams piedzīvot Siguldā, pieejamie ilgumi mēdz atšķirties – aerodium vēja tuneļa sniegtās emocijas var izbaudīt divu, četru, sešu vai pat astoņu minūšu garumā – atkarībā no vēlmēm un iespējām.
Tos, kuriem patīk aktīvā atpūta, iepriecinās arī lidojums ar gaisa balonu. Lidojums ar gaisa balonu tiek rīkots dažādos maršrutos. Turklāt lidojums ar gaisa balonu var kļūt par labu un romantisku dāvanu arī pārim.

Kino dāvanu karte – teicama dāvana

Savukārt, kino mīļiem lielisks pārstegums būs kino dāvanu karte. Atkarībā no {konkrētā} piedāvājuma, kino dāvanu karte paredz kinoteātra apmeklējumu divatā vai ģimenes lokā. Būtiski, ka dāvanas saņēmējs var izvēlēties sev vēlamo filmu un seansa laiku. Visbiežāk kino dāvanu karte derīga vairākus mēnešus pēc tās nopirkšanas.
Nav noslēpums, dāvanas atrašana vīrietim var sagādāt nopietnas problēmas. Taču ne tad, ja ņem vērā – labākās dāvanas vīriešiem ir piedzīvojumi! Ja vīrietim tuva aktīvā atpūta, piemērots risinājums ir ne vien uzdāvināt aerodium piedzīvojumu, bet arī citas aktivitātes – piemēram, izbraucienu ar kartingiem vai krosa motociklu. Asu izjūtu cienītājiem patiks arī lidojums ar lidmašīnu vai deltaplānu. Taču dāvanas vīriešiem var arī būt daudz mierīgākas, piemēram, harmonizējoša masāža vai vakariņas tumsā. Piedzīvojumu dāvanas vīriešiem tiek piedāvātas daudzveidīgā izvēlē – atliks vien izvēlēties!

Sagādā neaizmirstamas dāvanas Ziemassvētkos!

Tuvojoties gada nogalei, aktuālas kļūst arī dāvanas Ziemassvētkos. Lai svētku laiks būtu mierīgāks, dāvanas Ziemassvētkos daudzi sāk meklēt jau laicīgi. Dažādas aktivitātes var būt arī labas dāvanas ziemassvētkos – piemēram, ģimene priecāsies par radošu fotosesiju vai ekskursiju, pāris priecāsies par kopīgu viesnīcas apmeklējumu, bet tiem, kam tuva aktīvā atpūta, patiks izjāde ar zirgu vai kāds cits aktīvs piedzīvojums.
Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos un citos svētkos, dāvanas vīriešiem, pārsteigumi tiem, kuriem patīk aktīvā atpūta,piemēram, aerodium, kā arī neskaitāmi citi piedāvājumi – tas viss atrodams piedzīvojumu dāvanu veikalos!

http://www.davanuserviss.lv/