Pārtikas higiēnas kursi Jums pieejamā laikā- Webapmaciba.lv

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumāMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas katram, kurš darbojas pārtikas uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem un citiem .

Ja arī Tev jāapgūst minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības apgūt ar interneta palīdzību. Tādu iespēju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir lieliska variants tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev ērtā laikā un vietā.

MINIMĀLĀS HIGIĒNAS APLIECĪBA MAKSIMĀLI ĪSĀ LAIKĀ

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri ikdienā strādā pārtikas uzņēmumā. Apmācības paredzētas pārtikas jomā strādājošajiem I-III kvalifikācijas darbiniekiem (pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, apkalpotājiem u.c.) – visiem , kuriem ikdienas darbā nozīmīga pārtikas higiēna.

Webapmacība piedāvā ātri un viegli iegūt minimālās higiēnas apliecību. Veic reģistrāciju un sāc mācīties kaut tūlīt! Stājoties darbā kompānijās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās , kā arī citviet, darbiniekam nepieciešams sertifikāts par apgūtu apmācību.

Lai pieteiktos apmācībām, reģistrējies un veic apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai nepieciešamās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pastu trīs darba dienu laikā.

KĀ NORIS APMĀCĪBAS?

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam ir aptuveni 2 stundas . Šajā laikā varēsi veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu atkārtoti, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

WEBAPMACIBA.LV NODROŠINĀTĀS MĀCĪBAS TEVI NEAPMIERINA? SAŅEM NAUDU ATPAKAĻ!

Webapmacība sniedz 100 % garantiju – ja izietās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav atbilstošas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksāšanu.

Izdevīgs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz deviņdesmit darbiniekiem – var saņemt labu cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un uzņēmuma naudu, šī būs laba iespēja. Kompānija piedāvās zemākas cenas nekā tas ir pie līdzīgu pakalpojumu veicējiem.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs piemērota opcija. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzos uzņēmumos – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – lieliska izvēle tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, vajadzīgs steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažās stundās.