PARŪPĒJIETIES PAR LABU HIGIĒNAS LĪMENI DARBA TELPĀS

Ieejas durvis un to apkārtne ir viena no visnetīrākajām vietām – īpaši publiskajā telpā. Rupjos gružus un šķidrumu veiksmīgi aiztur gumijas paklāji. Gumijas paklāji tiek ražoti no nostiprinātas nitrilgumijas, tāpēc tie labi kalpo visos laika apstākļos. Gumijas paklāji uzsūc līdz 2 litriem ūdens un ir ļoti izturīgi, ja vien tiek nodrošināta pareiza apkope.

Vienmēr tīrs paklājs – tas ir iespējams

Gumijas paklāji neizbēgami kļūst netīri un to funkcijas ir jāatjauno. Labs variants ir maināmo paklāju noma. Izvēloties šo pakalpojumu, varēsiet nedomāt par paklāju tīrīšanu! Maināmo paklāju noma ir pakalpojums, ko piedāvā tekstila serviss. Tajā ietilpst paklāju piegāde, nomaiņa un tīrīšana ar efektīviem līdzekļiem.

Tualete , kurā ir patīkami atrasties

Ikvienam patīk tīras, sakoptas telpas, tāpēc higiēnas produkti ir ļoti nepieciešami. Moderni higiēnas produkti ir ne tikai efektīvi, bet arī draudzīgi videi. Higiēnas produkti, ko piedāvā tekstila serviss, tiek ražoti ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, un tos droši var lietot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki.

Higiēnas pamatnoteikums – tīras rokas

Ja Jums šķiet, ka šķidrās ziepes beidzas pārāk ātri, palīdzēt var putu ziepju dozators. Viens spiediens uz dozatora ir 0,4 ml ziepju, tādēļ putu ziepju dozators ir ekonomisks risinājums. Cita priekšrocība ir tas, ka putu ziepju dozators neļauj ziepēm nokļūt uz izlietnes un tās apkārtnes.

Svaigs un patīkams gaiss labierīcībās

Gaisa atsvaidzinātāji telpām labi novērš nepatīkamas smakas, turklāt gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss, ir videi draudzīgāki. Tie pakāpeniski piepilda telpas ar neuzkrītošu smaržu, nevis strauji izplata pamanāmas kristāliskās daļiņas caur aerosolu.
Uzturēt tīrību Jums palīdzēs higiēnas produkti un maināmo paklāju noma. Iegādājieties visu nepieciešamo, lai iekštelpās būtu patīkami atrasties!