Pasākumu aprīkojuma noma

Organizējot ikvienu pasākumu, nozīmīgs ir piemērots aprīkojums. Ja plānotais pasākums ir specifisks, noderīga var būt inventāra noma. Tā ļauj atrast tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu nepieciešamajā apmērā un pēc tam neuztraukties par tā uzglabāšanu.

Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu noma

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos , noderīga būs Akurāts telšu noma. Svarīgi, ka Akurāts telšu noma nodrošina pilnu servisu – arī piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis tiek nodrošinātas vairākās formās un izmēros, kas ļaus katram izvēlēties labāko risinājumu.
Vai domājat, ka pasākumi ārpus telpām var notikt tikai gada siltajā laikā? Tas nav tiesa – brīvā dabā pasākums var notikt vienmēr, nepieciešams tikai piemērots aprīkojums pasākumiem. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāņem vērā, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt apmēram 20 kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot omulīgu gaisotni ikvienam pasākuma apmeklētājam.

Bāra lete Jūsu ballītei – mūsdienīgs risinājums

Privātās ballītēs vai prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas vairākos stilos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus.
Bet varbūt pasākumam vajadzīga arī garderobe? Par to parūpēsies garderobes noma! Garderobes noma visbiežāk ietver vairākas būtiskas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties mūsdienīgajiem risinājumiem, garderobes noma iederēsies visdažādākajos pasākumos.

Četri iemesli, kāpēc jāizvēlas pasākumu aprīkojuma serviss

Iespējams iegūt tieši to, kas patiešām nepieciešams.
Piemēram, ja vajadzīga {kāda} konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to sniegt, un nebūs jācenšas pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Izvēlieties inventāra nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma nosaka, ka jāatmaksā tikai par inventāra izmantošanas brīdi. Ja, piemēram, bāra lete nepieciešama tikai uz vienu vakaru, nav prātīgi to iegādāties par pilnu summu. Bāra letes noma sniedz iespēju to izmantot, kad nepieciešams un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Neraizējieties par inventāra uzglabāšanu un apkopi.
Iegādājoties aprīkojumu, vienmēr jāpadomā, kur tas tiks uzglabāts pēc pasākuma. Savukārt inventāra noma sniedz vajadzīgo tieši tad, kad tas visvairāk vajadzīgs, turklāt iekļauj gan transportēšanu, gan montāžu, gan demontāžu. Īpaši izdevīgi tas ir, ja vajadzīgais ir kas specifisks, kas nav vajadzīgs nemaz tik bieži, piemēram, gāzes sildītāji terasēm.
Pieejamas speciālistu konsultācijas
Izvēloties aprīkojuma nomu, saņemsiet speciālistu konsultācijas par labākajiem risinājumiem. Piemēram, ja interesē garderobes noma, Jums tiks ieteikti piemērotākie risinājumi tieši konkrētajam pasākumam.