PASĀKUMU APRĪKOJUMA SERVISS — IZDEVĪGI UN ĀTRI

Ja grasies rīkot pasākumu brīvā dabā, Tu nedrīksti aizmirst par laikapstākļiem — tie bieži vien var izbojāt pat labākās ballītes. Taču ne tad, ja par to padomāsi pirms tam un izīrēsi teltis pasākumiem. Tās spēs pasargāt no lietus un vēja brāzmām. Akurats.lv teltis pasākumiem ir patiešām daudzveidīgas: no deviņiem līdz 1500 kvadrātmetriem lielas. Vari iznomāt arī vairāku formu un komplektāciju teltis pasākumiem, piemēram, ierastās četrstūra vai zvaigznes teltis, ar sienām un / vai grīdu un citās variācijās.

Svarīgi pieminēt, ka nojumes noma pie Akurats.lv sevī ietver dažādas priekšrocības. Te pieejamās teltis iespējams dažādi modificētas, izmantojot vairākus sienu veidus (klasiskās, atsietās, ar lodziņiem). Kā arī — šeit strādā profesionāli darbinieki, kas izprot, kādas nojumes noma Tev būs atbilstošākā. Jāņem vērā to, ka nojumes noma nav uzņēmuma vienīgais pakalpojuma veids;  īrē atrodamas tādas lietas kā krēsli un dīvāni, ieklājamās grīdas, sildītāji un apgaismojums, līdz ar to sarīkojumam visu nepieciešamo spēsi izīrēt vienkopus. Patīkami arī, ka Akurats.lv veic arī visa nepieciešamā piegādašanu un arī uzstādīšanu un novākšanu. Uzzināt vairāk– akurats.lv!

 

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Kad Tevis organizētam pasākumam nepieciešama ne vien telts, bet arī stāvgaldi, zini, ka stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv sniegts pakalpojums. Stāvgaldi ir praktiski un izturīgi, un to atturīgais izskats iederēsies būtībā ikviena pasākuma norisē. Stāvgaldu noma lieti noderēs, ja vēlies galdus, kurus izmantot uzkodu un dzērienu novietošanai. Tāpēc šie galdi ir piemēroti banketiem un cita veida svinībām, kur tiks pasniegti dzērieni, kā arī uzkodas, taču svētku mielasts nav ieplānots. Šādās situācijās stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!

 

KAS IR AKURATS.LV DARBĪBAS SFĒRAS?

Akurats.lv ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nojumju un to aksesuāru iznomāšanā. Akurats.lv piedāvā iznomāt vairākus nojumju veidus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 kvadrātmetru platību. Kā arī — katru no teltīm iespējams individuāli pielāgot, ieliekot tajā grīdu, uzstādot dažādas sienas, apgaismojot un apsildot to, utt. Par Akurats.lv uzstādīto kvalitātes latiņu norāda notikumi, kuros izmantoti šī uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki un citi. Tieši šī iemesla dēl Akurats.lv sniegtās iespējas izmanto arvien lielāks ļaužu skaits.

 

Ja grasies organizēt pasākumu ārpus iekštelpām, un līdz ar to vajadzīga telts noma, apmeklē www.akurats.lv!