Pasniedz ekskluzīvu atpūtu Daugavpilī

DāvanaDaugavpils ir ūdeņiem visbagātākā pilsēta Latvijā – piecpadsmit ezeri, astoņas upes un strautiņi, kā ari lieli tautsaimnieciski nozīmīgi pazemes ūdens krājumi. Šī pilsēta spēj apburt. Tajā esošais teātris noteikti papildina to, padarot Daugavpili par vienu no nozīmīgākajiem kultūras punktiem Latvijā. Šeit ir viss – kultūra, daba, atpūtas iespējas. Ja vēlaties sev mīļiem cilvēkiem sniegt iespēju izbaudīt Daugavpils krāšņumu, izmantojiet DāvanuServiss.lv pakalpojumu.

Aktīvā atpūta

Patīkamu putna lidojumu, vēja brāzmas un brīnišķo skatu, kas paveras uz leju no augstuma, kas ir virs 300 m no zemes būs iespējams izbaudīt lidojumā ar paraplānu kopā ar instruktoru. Sajust vel nebijušas emocijas un noraudzīties uz skaistāko  Latvijas ainavu no augstajiem debesu plašumiem. Vai esat kaut reizi vēlējies pabūt putna lomā? Šī ir Jūsu iespēja izmantot šo dāvanu sev vai uzdāvināt kādam sev mīļam cilvēkam. Lidojuma ilgums ir apmēram 10 minūtes, kas izmaksās Ls 20

Fantastiska fotosesija

Studio Kids piedāvā aizraujošu 2 stundu ilgu fotosesiju retro stilā. Fotostudijā ir pieejami klasiskie baltie un melnie foni, kā arī septiņi unikāli retro, vintage un shabby chic foni. Fotosesijā tiks izmantoti gan retro stila apģērbi, gan aprīkojums un dekorācijas. Ir pieejamas topošo māmiņu, jaundzimušo, zīdaiņu, mazuļu, bērnu, ģimenes vai pieaugušo fotosesijas.

Pakalpojuma cenā iekļauta

  • 2h gara fotosesija, pēc kuras saņemsiet 100 apstrādātas fotografijas
  • 1 ēdamā fotogrāfija (A6 izmērā; bez garšas, ar ļoti saldu garšu vai ar šokolādes garšu)
  • Pastāvīgā klienta karte, kas sniedz 10% atlaidi

Šīs ir tikai dažas no iespējām, ko piedāvā Daugavpils. Aplūkojiet DāvanuServiss.lv piedāvātās dāvanas jau tagad arī Jūs. Izvēlieties labāko dāvanu ar kuru iepriecināt sev tuvos un mīļos cilvēkus nepārmaksājot. Noteikti redzēts, ka interneta veikalos dāvanas bieži vien ir dārgākas par veikalu plauktos atrodamajām. DāvanuServiss.lv garantē, ka cenas netiek palielinātas, vēl vairāk – varēsiet iegādāties dāvanu neizejot no mājas, saņemot to PDF formātā uz e-pastu pilnīgi par velti.

Leave a Comment.