PAVISAM VIENKĀRŠI UN ĒRTI – PIESAKI ĀTRO NAUDAS AIZDEVUMU INTERNETĀ!

kredīti internetā vivusPēc iespējas ātrāk vajadzīga nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par finansiālajiem līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā saņemt kredītu līdz tūkstots piecsimt eiro ar atmaksas temiņu līdz diviem gadiem. Neatkarīgi no summas, kādu aizņemsies, atmaksas termiņu vari piemērot tieši savām atmakasas iespējām. Pie Vivus.lv, izvēloties summu un atmaksas termiņu, uzreiz varēsi apskatīt atmaksas grafiku!

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Izvēloties vēlamo naudas aizdevuma  summu, Vivus.lv mājas lapā jau varēsi apskatīt mēneša maksājumus, un izvēlēties to atmaksas termiņu, kurā kredītu Tu varēsi atmaksāt visērtāk. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas.

Ja esi izlēmis aizņemties ātro kredītu un, ja aizņemies pirmo reizi, Vivus.lv piedāvā īpašu piedāvājumu – 90 dienas nemaksā neko! Šim piedāvājumam var pieteikties visi Vivus.lv jaunie klienti, kas aizņemas pirmo reizi, taču, izvēloties atlikto maksājumu, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņš nedrīkst būt īsāks par trīs mēnešiem. Taču, ja kredītu vēlies aizņemties uz piedāvājuma minimālo termiņu 3 mēnešiem, tad, atmaksas dienā Tev būs jāsamaksā gan pamatsumma, gan procenti par kredīta lietošanu. Savukārt, ja kredītu vēlies atmaksāt ātrāk, piemēram, pēc 45 dienām, jāatmaksā būs visa kredītā piešķirtā pamatsumma, savukārt procentu maksājums tiks aprēķināts par 45 dienām. Tas nozīmē, ka izvēloties īsāku atliktā maksājuma periodu, procentu maksājumi būs mazāki. Kredīti internetā– ērti, ātri un izdevīgi!

Rūpējoties par klientiem Vivus.lv Tev piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas centru katru dienu, no 7:00 līdz 24:00. Tu vari zvanīt pa tālruni 67 439 777, rakstīt e – pastu uz info@vivus.lv vai izmantot čata iespēju un tiešsaistē sazināties ar klientu apklpošanas centru. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.