PIEDZĪVOT PATĪKAMUS BRĪŽUS ĻAUJ SPA PIEDĀVĀJUMI UN SĀLS TERAPIJA

Viesnīca „Baltvilla” ir daudzfunkcionāla – šeit pieejami ne vien numuriņi, bet arī konferenču zāles, un viss vajadzīgais spa atpūtai. Tāpēc, ja vēlaties meklēt vietu, kur iespējams rīkot konferenci, „Baltvilla” ir, iespējams, labākais variants.

Paralēli visam iepriekš minētajam „Baltvilla” servisa piedāvājumā ietilpst arī daudzveidīgi spa piedāvājumi. Ja Jūs gribat izjust patīkamu atslodzi, spa piedāvājumi Jums noteikti varētu patikt. Lai vairotu daudzveidību, „Baltvillā” atrodami dažādi spa piedāvājumi, tajā skaitā masāžas, īpaši vīriešiem izveidots spa, kā arī spa procedūras ar īpašiem rituāliem. Turklāt, lai spa piedāvājumi tiktu izbaudīti pilnībā, pēc tiem varat nobaudīt gardus ēdienus viesnīcas restorānā vai, izmantojot kādu no viesnīcas numuriņiem, pavadīt šeit atlikušo diennakts daļu.

Apskati arī sāls istabas piedāvājumu- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/sals-terapija/!

DAŽĀDU VARIANTU KONFERENČU TELPAS VARAT NOMĀT BALTVILLA.LV

Konferenču sarīkošanai vajadzīgas attiecīgas konferenču telpas. To piedāvāt var „Baltvilla” – šeit tiek izīrētas konferenču telpas, kas spēj uzņemt 25, 30 un 100 cilvēkus. Tādējādi konferenču telpas vajadzīgajam pasākumam šeit iespējams nomāt arī priekš lielas konferences. Jāpiemin arī, ka šīs konferences telpas var pielāgot tieši Jūsu vajadzībām, apgādājot ar vajadzīgo tehniku, mēbelēm, kā arī izkārtojumu. Un, lai neradītu sarežģījumus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, konferenču telpas izvietotas ēkas pirmajā stāvā.

 

KONFERENCES IESPĒJAMS PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR ATBILSTOŠU SERVISU

Nozīme ir konferences norises vietai. Šādā aspektā „Baltvilla” ir ļoti atbilstoša vieta, kurā vadīt konferences – teritorija nav tālu no Rīgas, taču tās apkārtne ir patiešām daiļa ar priežu audzēm, kā arī Baltezera tuvumu. Papildus konferences zālei tiek piedāvātās arī izsmalcinātās uzkodas un iespēja konferences dalībniekiem atpūsties spa, sporta zālē vai kādā no viesnīcas numuriņiem. Lieki piebilst, ka gan konferences zāles, gan pārējās telpas ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām un mēbelēm.

 

 

LAI IZDOTOS KONFERENCES, JĀNOMĀ KONFERENČU ZĀLES

Nav noliedzams – konferenču zāles ir patiešām svarīga komponente pasākuma norisē. „Baltvilla” konferenču zāles sevī ietver dažādus plusus – tajās lielie logi paver gleznainu ainavu un sniedz dabisko apgaismojumu; konferenču zāles ietver sevī gan modernāko tehniku, gan mēbeles; pie viesnīcas pieejama bezmaksas automašīnu stāvvieta. Kā arī – konferenču zāles,pateicoties to mūsdienīgajam un gaumīgajam dizainam, ļauj pilnvērīgi koncentrēties uz pildāmajiem darbiem. Ja gribat, pārtraukumos iespējams noorganizēt arī aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, nūjošanas nodarbības.

 

Gan konferences telpu, gan atpūtu spa piedāvāt spēj „Baltvilla”. Ja Jūs interesē kāds no konkrētajiem piedāvājumiem, piesakieties tiem www.baltvilla.lv nekavējoties!