PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — ALTERNATĪVA SVĒTKU VIDEI

Kad uzskati, ka svētku videi jāatškiras, kā labs variants jāpiemin apaļie galdi. Tie izskatās eleganti, turklāt  tie iederēsies būtībā katros svētkos, pateicoties to atturīgajai ārienei. Uzņēmuma «Akurāts» piedāvājumā atrodami apaļie galdi, tāpēc, ja vēlies šos galdus izmantot arī savā pasākumā, sazinies ar šo uzņēmumu! Viņu darbinieki galdus gan transportēs uz un no pasākuma vietas, kā arī uzstādīs sarīkojuma teritorijā.

«Akurāts» klāstā pieejams arī piepūšamais dīvāns dažādos modeļos. Īrē pieejams vienai, divām vai trim personām paredzēts piepūšamais dīvāns vairākās krāsās: baltā, pelēkā un koši oranžā. Šo dīvānu dizains ir ļoti mūsdienīgs, savukārt pie dīvāniem pieskaņojami arī nelieli galdiņi baltā vai oranžā krāsā. To galvenā funkcija ir uzkodu un dzērienu pudeļu novietošana. Šie dīvāni minama kā ļoti laba alternatīva ierastajiem dīvāniem, jo to kopšana un pārnēsāšana ir ērtāka. Vairāk lasi te!

BANKETU KRĒSLI — PIEMĒROTĀKIE BANKETIEM

Tavā plānā ir banketa, kāzu vai kādu citu svētku rīkošana? Šādā brīdī Tev noderēs banketu krēsli. Šis krēslu veids sevī ietver izturību un ērtumu, kā arī pievilcību. Ērtumu garantē mīksti polsterētās virsmas. Banketu krēsli ir 45 cm plati, un tos var izmantot ārā, teltī. «Akurāts» izīrē vairākus simtus banketu krēslus dažādiem svētkiem.

FUNKCIONĀLA UN MODERNA BĀRA LETE

Bāra lete lieliski noderēs pasākumos, kuros viesiem tiek pasniegti dažādi dzērieni. Tās galvenā virsma ir 40 cm plata, tādēļ uz tās ērti iespējams novietot arī dažādus traukus. Uz letes priekšpuses var izvietot uzņēmuma logotipu un reklāmu, savukārt otrā pusē izvietota ērti izmantojama virsma darbam, kā arī plaukts inventāram. Bāra lete ir tikai viens sarīkojuma komponents, tādēļ komplektā ar leti «Akurāts» sniedz iespēju īrēt krēslus un citas mēbeles, ļaujot radīt monotonu pasākuma atmosfēru.

VIENKĀRŠI UZSTĀDĀMI, KĀ ARĪ STILĪGI — TĀDI IR BĀRA KRĒSLI

Ja vēlies rīkot ballīti, taču apzinies — Tavā rīcībā nav pietiekami daudz krēslu, zini — ļoti iespējams, labākais risinājums šādās reizēs ir bāra krēsli. Tos iespējams vienkārši uzstādīt, kā arī novākt. Bāra krēsli turklāt neaizņem daudz teritorijas, pateicoties tam, ka tos var salikt. Tādējādi tos ērti izmantot pasākumos, kuros sākumā plānota neliela pasēdēšana, bet vēlāk nepieciešams mainīt telpas izkārtojumu, lai nodarbotos ar dejošanu un spēlēm.

Neatkarīgi no tā — nepieciešami apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli vai piepūšamais dīvāns, «Akurāts» Tev varēs palīdzēt, nodrošinot ne tikai ar vajadzīgajām lietām, bet arī pievešanu, kā arī uzstādīšanu. Tāpēc, ja vēlies, lai pasākums noritētu pēc augstākajiem standartiem, ienāc www.akurats.lv!