Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas saņemams Viasms.lv

viasms.lv kredīts bez maksasPirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir aizdevums, ko var saņemt pāris kredītdevēju jaunie klienti. Šis aizdevums ir lieliska iespēja aizņemties un par to nemaksāt. Jums būs jāatmaksā tikpat daudz, cik saņēmāt aizņemšanās brīdī, jo kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus papildus maksājumus. Vai varat iedomāties vēl izdevīgāku aizdevumu?

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas:

•   Tam nepiemēro komisijas maksu;

•   Lielākajā daļā gadījumu nepārsniedz 200 latus;

•   Pieejams tikai Kredītdevēju jaunajiem klientiem.

Kredīts bez maksas un ķīlas nozīmē – aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, ne arī citus maksājumus. Kredīta atdošanas termiņā ir jāatdod tieši , cik aizņēmāties. Tas nozīmē – jūs pilnīgi bez maksas un ķīlas var iepazīties ar iespējām, ko piedāvā ātrie kredīti, kā arī pārliecināties par izvēlētā aizdevēja sniegto servisu. Šobrīd Latvijā strādā dažas ātro aizdevumu kompānijas, pie kā pieejams pirmais kredīts bez maksas un ķīlas.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir ātrais kredīts, tāpēc tā maksimālais apmērs ir diezgan mazs. Parasti ātrā kredīta maksimālā summa ir līdz 100 vai 150 latiem, tikai pavisam nedaudzas kompānijas piedāvā pirmo kredītu līdz 200 latiem. Līdzīgi kā citi ātrie aizdevumi, pirmais bezmaksas aizdevums ir jāatmaksā salīdzinoši īsā laikā – parasti 30 dienās.

Saņemot atkārtotu aizdevumu, pie kāda kredītdevēja, bieži ir pieejams lielāks aizdevums. Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas mēdz būt pat vairākas reizes mazāks nekā lielākais pieejamaisnaudas apmērs, ko iespējams aizņemties. Tāpat, atkārtota aizdevuma saņemšana ir vēl ērtāka, jo nav vajadzīgs atkārtoti reģistrēties kompānijas mājas lapā. Saņemt aizdevumu bez maksas un ķīlas gan var tikai vienreiz. Ja kredītam pie izvēlētā kredītdevēja pieteiksities vairākas reizes, tam piemēros noteiktu mēneša procentu likmi.

Leave a Comment.