PROFESIONĀLA ĒKU APSAIMNIEKOŠANA – IZVĒLIES LUCIDA PAKALPOJUMUS

ēku apsaimniekošanaNereti vienam cilvēkam uzņemties tādu darbu kā ēku apsaimniekošana nav nemaz tik viegli, tā iemesla dēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Pieredzējis namu apsaimniekotājs zinās, kā vislabāk organizējama ēku apsaimniekošana un ar to saistītie pasākumi.

Viena no iespējām, ja nepieciešama ēku apsaimniekošana, ir pieteikties Lucida pakalpojumiem. Lucida piedāvāto darbu sarakstā  augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana, ko nodrošina uzņēmumā strādājošie darbinieki.

Lucida ir namu apsaimniekotājs, kas  klientiem nodrošina pilnu pakalpojumu servisu. Tas nozīmē, ka šīs firmas veiktā ēku apsaimniekošana būs vienmēr īstajā laikā , kā arī lieliskā kvalitātē. Katrs namu apsaimniekotājs no Lucida pildīs sev uzticētos darbus ar augstu atbildības  sajūtu.Tas nozīmē, ka par namu apsaimniekošanas kvalitāti nebūs jāšaubās.

IELAID MĀJĀS GAISMU AR LOGU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMU NO LUCIDA

Lucida sortimentā ne tikai ēku apsaimniekošana, bet arī cita veida pakalpojumi, piemēram, uzkopšanas serviss. Tiem, kuriem būtiski dzīvot sakoptā vidē, uzkopšanas serviss Lucida būs labs palīgs, jo logu tīrīšana un grīdu mazgāšana, gan arī cita veida uzkopšanas darbi. Izvēlei ne vien telpu uzkopšanas serviss, bet arī teritorijas uzkopšana, kas nodrošinās sakoptu vidi arī ārpus telpām.

Logu tīrīšana ir tas pienākums, kas ne visiem sagādā prieku, turklāt, ja logu ir daudz vai arī tie ir grūti pieejami, vislabāk logu mazgāšana veiksies piesaistot profesionāļus, kas zina, kā paveikt arī vissarežģītāko uzdevumu.Te jāpiemin, ka augstās ēkās vai citur, kurlogiem nav tik viegli piekļūt, var izmantot arī Lucida piedāvātos alpīnista pakalpojumus. Logu tīrīšana ar Lucida nesagādās vairs problēmas! Logu tīrīšana vairs nebūs neiespējamā misija, ja to uzticēsi paveikt Lucida komandai.

BIKSES, JAKAS, KOMBINEZONI, HALĀTI UN CITS DARBA APĢĒRBS – LUCIDA.LV

Namu apsaimniekotājs Lucida piedāvā ne vien dažādus pakalpojumus, bet ir arī padomājis  par tiem,kam ikdienā nepieciešami darba apģērbi – pie Lucida pieejami arī darba apģērbi. Lucida nodrošinātie darba apģērbi ir nepieciešami dažādās nozarēs nodarbinātajiem. Izvēle ir patiešām plaša. Gan jakas un bikses, gan arī halāti, kombinezoni, puskombinezoni un cita veida darba apģērbi ikviena vajadzībām.

Namu apsaimniekotājs Lucida realizē individuālu pieeju katram klientam, tāpēcļ arī izcenojums par paveikto darbu tiks aprēķināts atsevišķi – izvērtējot vairākus faktorus. Piemēram, veicamā uzdevuma sarežģītību, pielietotās metodes, laika patēriņu un citus aspektus.

Augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana, uzkopšanas serviss, logu tīrīšana, darba apģērbi , kā arī citi būtiski pakalpojumi – namu apsaimniekotājs Lucidarūpējas par to, lai ikviens klients varētu dzīvot skaistā un sakoptā vidē.Ieskaties lucida.lv un uzzini vairāk.