R1TV.LV PASNIEDZ MĀCĪBAS EKSTERNĀTĀ

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola - tālmācībaRīgas 1. Tālmācības vidusskola organizē mācības eksternātā, kas nozīmē mācības neklātienē. Ja agrāk mācīšanās neklātienē nebija pārāk apspriesta, tad mūsdienās vidējā izglītība mācoties neklātienē dod labākus rezultātus, kā mācoties klātienē skolā. Mācību programma ir iepriekš izplānota, gudri sastādīta un ļoti labi īstenota, lai mācīšanās process būtu maksimāli interesants, viegls un pārliecinošs! Mācoties internetā iegūtā vidējā izglītība ir atzīta jebkur pasaulē un tāpēc skolēns var turpināt mācības bez problēmām. Uz 1. tālmācības vidusskolu iespējams pāriet no citām skolām, pat mācoties jau 12. klasē. Un, kas ir pats svarīgākais, nav jāzaudē tik dārgais laiks, jo nav jāiekavē vairāki mēneši, gaidot uzņemšanu. Pilnīgi visi mācību kursi, kurus jaunietis ir apguvis jau iepriekš, tiks ieskaitīti, nepieciešams tikai uzrādīt sekmju izrakstus. Tikmēr mācību programmu skolēns apgūs tā, kā viņam ir ērtāk, jebkurā vietā, kur ir pieeja internetam.

Meklējot iespējas, kur iegūt kvalitatīvu vidējo izglītību tiešsaistē,  Rīgas 1. Tālmācības vidusskola varētu būt īstā izvēle. Skola pasniedz mācības attālināti, liekot uzdevumus un mācību materiālus speciālā eSKOLAS tiešsaistes programmā. Pirms tam skolēnam tiek sniegta pieeja šai virtuālajai mācību videi un, izpildot uzdevumus tie tiek saglabāti šajā sistēmā. Tādējādi skolotājs var pārbaudīt pārbaudes darbu rezultātus un dot vērtējumu, liekot vērtējumus un komentārus. Skola piedāvā pāriet pie viņiem jebkurā no mācību mēnešiem – uzrādot dokumentu par iepriekšējās skolas sekmēm visas atzīmes no bijušās skolas tiks ieskaitītas un mācības turpināsies tajā pašā klasē, tikai tiešsaistē.

Neviens nešaubās, ka šajās dienās mācības neklātienē ir ļoti ērts un mūsdienīgs apmācību veids, kā arī svarīgs zināšanu gūšanu avots. Skolēnam tas garantē ērtāku mācību procesu, jo viņš pats var brīvi izvēlēties mācību laiku. Arī skolotāju un skolas attieksme pret skolēniem ir daudz modernāka, – ar mūsdienīgu domu gājienu – pieņemot ikvienu skolēnu kā individuālu personību.

Rīgas vidusskola – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola atrodama Rīgā, A.Saharova ielā 35, bet plašāku informāciju par skolu, apmācību gaitu un mācību maksu iespējams uzzināt skolas interneta vietnē www.r1tv.lv.