ROMANTISKAS UN AKTĪVĀS ATPŪTAS DĀVANAS – PASŪTI INTERNETĀ 1 MINŪTES LAIKĀ

dāvana dzimšanas dienāDāvanuServiss.lv ir e-veikals, kurš piedāvā oriģinālas dāvanas un seko tam, lai radītu nepārspējamu pieredzi jebkuros svētkos. Interneta veikalā atrodami neskaitāmi oriģināli piedāvājumi, atrodams viss  – no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c! No vairākiem simtiem dāvanu karšu jebkurš atradīs piemērotu aktivitāti sev un pārējiem – kaut ko, kas iepriecinās ikvienu. Plašais dāvanu karšu klāsts ir visu laiku papildināts un dāvanu kartes pieejamas atpūtai visā Latvijā un arī ārpus tās. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no pieprasītākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Brauciens ar jahtu ideālam piedzīvojumam – Ja dāvanu kartes saņēmējs pēc dabas ir romantiķis, Tu nekļūdīsies, uzdāvinot īpašu un iespaidiem bagātu izbraucienu ar jahtu “Turaida”. Jahta ir ātra, mūsdienīga un ietilpīga un tās priekšpusē ir liels klājs, lai ikviens jahtas viesis varētu sajusties ērti un komfortabli. Braucēju ērtībai uz jahtas ir arī neliela virtuve. Brauciens ar jahtu var kļūt par labu ballītes naglu. Lai izvēlētos izbraucienu ar jahtu un iepriecinātu sev tuvu cilvēku vai sarīkotu korporatīvo pasākumu, ienāc DāvanuServiss.lv un novērtē jahtu braucienu piedāvājumus.

Dāvanas dzimšanas dienā, mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – viss DāvanuServiss.lv sadaļā “Dāvanas vīrietim”! Gan sportiskiem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Dāvanu kartes iespējams iegādāties gan vienam vīrietim, gan vairākām personām, gan vīrietim kopā ar savu dāmu.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu karšu piedāvājumiem! Diezvai kaut kur citur ir pieejams lielāks klāsts ar romantiskām dāvanām – izsmalcinātas vakariņas restorānos, skaistuma procedūras, perfekti vakari ar nakšņošanu labākajās viesnīcās Latvijā un ārzemēs!  Romantiski vakari viesnīcās, SPA relaksācija un aktīva atpūta divatā – viss, ko var vēlēties. Neskatoties uz to, vēlies sagādāt pārsteigumu savam mīļotajam cilvēkam Valentīndienā vai vecākiem kāzu jubilejā – tikai te atradīsi plašāko romantisko dāvanu sortimentu vienā vietā.

Pasūtīto dāvanu karti iespējams saņemt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, izņemot to DāvanuServiss.lv birojā, saņemot pa pastu/ar kurjeru vai pasūtot kā dāvanu komplektu, kas sastāv no vairākiem desmitiem daudzveidīgu izklaižu!