RŪPĒJIES PAR UGUNSDROŠĪBU AR FNSERVISS.LV  

fnserviss.lv drošība uņēmumāFN-Serviss piedāvā dažādus risinājumus, arī automātiskās ugunsdzēsības sistēmas.

Uzņēmums FN-Serviss sniedz konsultācijas par drošības sistēmām, kā arī veic to pārdošanu un uzstādīšanu. Izvēlei tiek piedāvātas vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas- kā piemēram, balss ugunsgrēka izziņošanas un vairāku veidu automātiskās dzēšanas sistēmas.

FN-Serviss piedāvājumā ietilpst automātiskās ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kuras var iedalīt trīs veidos- ūdens strūklas, ūdens miglas va ūdens putu dzēšanas sistēmas. Šīs sistēmas piemērotas, piemēram, lielveikaliem un citiem daudzstāvu namiem.

FN-Serviss piedāvājumā ietilpst arī konsultācijas ugunsdrošībā. Uzņēmuma ugunsdrošības audits un rekomendāciju sagatavošana, ugunsaizsardzības sistēmu projektu caurskatīšana un rekomendācija- tie ir tikai daļa no konsultāciju veidiem.

Kā jau minēts, FN-Serviss piedāvā dažāda veida signalizācijas iekārtas- ne tikai ugunsdrošības signalizāciju, kas ļauj daudz ātrāk noteikt zonu vai telpu, kurā izcēlies ugunsgrēks , bet arī vairākus citus ar drošību saistītus risinājumus- piemēram, apsardzes un video novērošanas sistēmas.

Nelaimi nekad nav iespējams iepriekš paredzēt, tāpēc parūpējies laicīgi par savu un citu cilvēku drošību kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu.

KĻŪSTI PAR DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU UZZINI VAIRĀK- FNSERVISS.LV

FN-Serviss piedāvā pakalpojumus arī darba aizsardzības jomā. FN-Serviss speciālistu komanda  nodrošina konkrētajam uzņēmumam vajadzīgos pasākumus.

Vēlies gūt zināšanas darba aizsardzības jomā? Izmanto iespēju apmeklēt FN-Serviss rīkotos darba aizsardzības kursus. Kursos apgūtais palīdzēs veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus uzņēmumā, kas nav atzīts par bīstamu darba vidi. Informāciju par kursiem, kuros var iegūt zināšanas par darba aizsardzības jautājumiem paaugstinātas bīstamības apstākļos, mājas lapā fnserviss.lv.

Lai noteiktu un novērstu iespējamos riskus darbinieku drošībai un veselībai, jāveic darba vides iekšējā uzraudzība. FN-Serviss sniegs darba vides iekšējās uzraudzības pakalpojumus, lai uzņēmuma darbinieki varētu justies maksimāli droši un ērti.

FN-Serviss piedāvā īstenot arī civilās aizsardzības plāna izveidi. Likums nosaka, ka civilā aizsardzība ir obligāta prasība, ja objekts ir paaugstinātas bīstamības, kā arī tad, ja objektā var atrasties vairāk kā piecdesmit cilvēku. FN-Serviss izveido atbilstošus civilās aizsardzības plānus ,kā arī saskaņo tos ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.

Uzņēmuma FN-Serviss mērķis ir veicināt drošas un sakārtotas vides attīstību Klientu ērtībām pieejams arī pārskatāms interneta veikals, kurā ietilpst daudzveidīgs preču ,kā arī pakalpojumu klāsts.